2018-10-01 14:42:00

Akademia: Weekendowe wyniki legionistów [29-30.09]

Autor: Michał Papierz Fot. Aleksandra Wór Źródło: akademia.legia.com
Prezentujemy wyniki spotkań ligowych, jakie w miniony weekend (29-30 września) rozegrały drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w kategoriach od U14 do U18

U18:

W meczu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U18 zespół Legii Warszawa przegrał na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 0:3 (0:2).

U17:

W spotkaniu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U17 zespół Legii Warszawa pokonał na własnym boisku Olimpię Elbląg 2:0 (0:0).

Bramkę dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Peda w 43. minucie (as. Michał Kochanowski) oraz Kacper Gościniarek w 56. minucie (uderzenie z dystansu).

Skład Legii: Gabriel Kobylak – Damian Urban, Patryk Peda (60. Maksymilian Tkocz), Kamil Rokosz, Dawid Barnowski (45. Adam Katnaji) – Jerzy Munik, Michał Kochanowski, Kacper Gościniarek – Jakub Czajkowski, Dawid Grzelak, Michał Sparwasser

U16:

W meczu 8. kolejki Ekstraligi podopieczni trenera Tomasza Kycki pokonali Varsovię Warszawa 5:0 (2:0).

Bramki dla Wojskowych zdobyli:

1:0 20' Jakub Kwiatkowski (asysta: Bartosz Wicenciak)

2:0 32' Marcel Niesłuchowski (as. Bartosz Ślendak)

3:0 43' Kajetan Staniszewski (as. Ignacy Dawid)

4:0 54' Kajetan Staniszewski (as. Patryk Pierzak)

5:0 74' Kajetan Staniszewski (as. Oliwier Olszewski)

Skład Legii: Jakub Kowynia - Hubert Derlatka, Filip Szewczyk, Marcel Myszka - Bartosz Ślendak (41. Ignacy Dawid) - Kajetan Staniszewski, Dominik Krajewski (50. Oliwier Olszewski), Bartosz Wicenciak, Patryk Pierzak - Jakub Kwiatkowski, Marcel Niesłuchowski

U15:

W spotkaniu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U15 drużyna naszej Akademii przegrała na wyjeździe z Polonią Warszawa 2:4 (1:2).

Bramki dla Legii zdobywali: Wiktor Kamiński w 27. minucie (rzut karny) i Igor Strzałek w 74. minucie (rzut karny).

Kadra meczowa: Jakub Mielcarz - Wiktor Nowak, Tomasz Okulicki, Sebastian Kieras, Adam Dębiński, Kacper Knera, Kacper Włoch, Benedykt Piotrowski, Dominik Arkuszewski, Wiktor Kaiuk, Igor Strzałek, Kacper Jakóbczyk, Wiktor Kamiński

U14:

W 8. kolejce I ligi wojewódzkiej zespół Legii Warszawa pokonał przy Łazienkowskiej MOSiR Mińsk Mazowiecki 4:0 (3:0).

Bramki dla Legii zdobywali: Lucio Ceci w 1. i 13. minucie oraz Filip Składowski w 35. i 70. minucie.

Kadra meczowa: Jakub Murawski – Piotr Kuc, Karol Haber, Igor Szostek, Michał Wojciechowski, Filip Składowski, Grzegorz Burakowski, Oskar Lachowicz, Kacper Michalski, Lucio Ceci, Filip Borowski, Bartosz Mikołajczyk, Jakub Szewczak, Milan Bazler

Trener: Dariusz Rolak