Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-12-13 17:55:00
Newsletter

Aktywuj znajomych i razem wesprzyjcie Legię!

Autor: Legia Warszawa Fot. Grafika Tomasz Grzybek
Masz w swoim gronie znajomych, którzy kibicują Legii, a rzadko bywają na naszym stadionie? Niedzielny mecz z Górnikiem Łęczna będzie idealną okazją do namówienia ich na ponowną wizytę przy #Ł3! Będzie on także ostatnią w tym roku szansą obejrzenia w akcji naszych bohaterów i podziękowania im za wspaniałe emocje, którymi raczyli nas w roku Stulecia Klubu. Zapełnijmy razem stadion Legii!

TUTAJ KUPISZ BILET 

NA MECZ Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA

 

Mecz z Górnikiem Łęczna będzie ostatnim spotkaniem warszawskiej Legii w tym wyjątkowym dla nas roku. Wspólnie świętowaliśmy w nim Stulecie Klubu, a obchody te okrasiły wielkie sukcesy, jak mistrzostwo i Puchar Polski, awans do Ligi Mistrzów UEFA oraz trzecie miejsce w grupie F, które zapewniło nam grę w 1/16 finału Ligi Europy z Ajaksem Amsterdam. Namówmy swoich znajomych, przyjaciół i członków rodziny do przyjścia na niedzielny (godz. 18.) mecz z Górnikiem Łęczna i podziękujmy naszym piłkarzom za sportowe emocje, którymi raczyli nas przez cały mistrzowski rok!

Mecz z drużyną Górnika, którą prawdopodobnie poprowadzi w Warszawie już nowy trener Franciszek Smuda, będzie idealną okazją do podziękowania naszym piłkarzom za te wszystkie sukcesy. Pamiętajmy również o systemie dystrybucji biletów na mecz z Ajaksem Amsterdam, który uwzględniać będzie frekwencję na wcześniejszych ligowych meczach naszego Klubu przy #Ł3. Nie macie karnetu? Nie ma problemu – frekwencja na podstawie pojedynczych biletów również się liczy!

Dodatkowo przy tej okazji zapraszamy do akcji prowadzonej w mediach społecznościowych pt. „Oznacz znajomego” – razem wesprzyjcie naszych zawodników. W związku z nieobecnością kibiców gości będzie także znakomita okazja do zapełnienia całego stadionu i dopingu, który poniesie naszych zawodników do kolejnego zwycięstwa w walce o obronę mistrzowskiego tytułu w sezonie 2016/2017!

 

TUTAJ KUPISZ BILET 

NA MECZ Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA

 

Legia Warszawa organizuje promocję dla posiadaczy kart MasterCard oraz kart Maestro na zakup biletów z 25% zniżką. Wystarczy w Strefie Kibica dokonać płatności w technologii Masterpass, aby uzyskać zniżkę przy zakupie biletów. Promocja dotyczy wszystkich biletów zakupionych na sektory zwykłe, z wyłączeniem sektorów biznesowych Silver, Gold oraz lóż biznesowych. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się w tym miejscu.

Więcej na temat Masterpass mozna przeczytać w oficjalnej informacji na naszej stronie.


Zapraszamy do Strefy Kibica lub do kas Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3.


Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają karty kibica. Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach Klubu informujemy, że dla Waszej wygody na dwa dni przed meczem z Górnikiem Łęczna kasy Legii i POK będą otwarte dłużej, tj. w piątek 16.12 oraz w sobotę 17.12 w godz. 8:00 - 21:00. Dodatkowo od poniedziałku 12.12 kasa nr 1 będzie otwarta od godz. 8:00. W dniu meczu POK będzie czynny od 8:00.Zapoznaj się z regulaminem sprzedaży biletów na sezon 2016/17.

 

KUPUJĘ BILET BEZ KARTY KIBICA

 

MÓJ PIERWSZY MECZ NA LEGII

 

KARTA KIBICA - JAK WYROBIĆ

 

RABATY - UCZNIOWIE, STUDENCI, SENIORZY

 

BILETY VIP

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN