Legia Warszawa
vs Lechia Gdańsk
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-12-17 13:15:00
Newsletter

Ambasador Malty odwiedził trenera Czerczesowa i piłkarzy Legii

Autor: Kacper Ruszczak Fot. Jacek Prondzynski
W czwartkowe przedpołudnie trener Stanisław Czerczesow i piłkarze Legii mieli specjalnego gościa strefie sportowej stadionu przy #Ł3. Był nim ambasador Malty w Polsce, pan Pierre Clive Agiusa. Wizyta dyplomaty była związana z zimowymi obozami ''Wojskowych'', które odbędą się właśnie na Malcie.

Ambasador Malty zwiedził strefę sportową pierwszej drużyny Legii Warszawa, poznał piłkarzy naszej drużyny, trenera Stanisława Czerczesowa, a także żywą legendę naszego Klubu - Lucjana Brychczego. Przewodnikiem pana Agiusa po #Ł3 był kierownik pierwszej drużyny, Konrad Paśniewski.

 

Pierre Clive Agius odwiedził legionistów w związku z zimowymi obozami naszego zespołu, które odbędą się na Malcie. Gdy ogłosiliśmy, że Legia właśnie tam będzie przygotowywać się rundy wiosennej, z Klubem skontaktowała się ambasada, a pana ambasadora zaprosił na #Ł3 Paśniewski.

 

Podczas bardzo miłej wizyty na stadionie Legii pan Agius opowiedział o swoim kraju i zapewnił, że jeśli Klub będzie czegoś potrzebował, to może się do niego śmiało zgłosić z prośbą o pomoc. W prezencie ambasador Malty otrzymał koszulkę meczową "Wojskowych" z autografami wszystkich zawodników pierwszej drużyny.

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN