Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-09-19 11:36:00

Apel do sekcji: Szukamy historycznych postaci Legii

Autor: Legia Warszawa
Zwracamy się z prośbą do wszystkich sekcji Legii Warszawa o nadsyłanie namiarów na zawodników, działaczy i kibiców 'Wojskowych' z przeszłości, którzy poświęcili naszemu Klubowi wiele lat swojego życia.

W związku z nadchodzącym stuleciem istnienia Klubu, Legia Warszawa chce opowiedzieć historię ludzi, którzy uczestniczyli w funkcjonowaniu 'Wojskowych' w dawnych latach, poświęcając Legii swoje życie.

 

Z każdą z takich postaci chcielibyśmy przeprowadzić wywiad, aby na podstawie relacji z pierwszej ręki stworzyć kronikę z życia Klubu i odtworzyć historię Legii Warszawa. Dlatego szukamy jak najstarszych postaci, które będą mogły opowiedzieć nam o latach 40., 50., 60., a może nawet jeszcze wcześniejszych.

 

Nasz Klub to nie tylko piłka nożna, ale także 26 innych sekcji, które mają na koncie tysiące indywidualnych i drużynowych sukcesów. Systematycznie przywracamy kolejne z nich do życia. Stulecie Legii to także Wasze święto, a odzew na nasz apel będzie Waszym wkładem w odtworzenie naszej wspólnej historii! 

 

Kontakt do historycznych postaci związanych z Legią Warszawa prosimy przesyłać na adres: redakcja@legia.pl.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN