Legia Warszawa
vs Lechia Gdańsk
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-12-15 18:56:00
Newsletter

Artur Jędrzejczyk wypożyczony do Legii!

Autor: Krystian Grzelak Fot. Jacek Prondzynski
Artur Jędrzejczyk został wypożyczony do Legii Warszawa. Reprezentant Polski spędzi przy Łazienkowskiej 3 najbliższe pół roku. Dla ''Jędzy'' jest to powrót do naszego Klubu po dwóch sezonach w rosyjskim FK Krasnodar.

Jędrzejczyk podpisał umowę o wypożyczeniu w towarzystwie prezesa Bogusława Leśnodorskiego, dyrektora sportowego Michała Żewłakowa i menedżera Mariusza Piekarskiego. Obecna umowa będzie obowiązywała od stycznia do końca sezonu 2015/2016.

 

Dla Jędrzejczyka to druga przygoda z warszawskim zespołem. Artur występował z "eLką" na piersi w latach 2006 - 2013. Łącznie rozegrał 108 meczów, w których zdobył cztery bramki. Ma na swoim koncie także szesnaście spotkań w reprezentacji Polski, w których dwukrotnie trafił do siatki.

 

 

- Cała akcja poszła szybko, łatwo i bezproblemowo, a duży wpływ na to miał fakt, że "Jędza" sam bardzo chciał dołączyć do naszej drużyny. To pomogło. Moja rozmowa z Arturem trwała trzydzieści sekund. Zresztą z nim zawsze gada się tak samo: konkretnie. Był bardzo zdecydowany - powiedział Michał Żewłakow w rozmowie z legia.com.

 

Jędrzejczyk chwilę po podpisaniu kontraktu rozpoczął urlop, który zakończy się 8 stycznia, gdy cały zespół zjawi się przy Łazienkowskiej, by rozpocząć przygotowania do drugiej części sezonu.

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN