vs Rangers F.C.

2016-10-11 11:41:00

Asysta Nikolicia, występ Aleksandrowa

Autor: Kacper Ruszczak Fot. Jacek Prondzynski
Dwaj piłkarze Legii zaliczyli w poniedziałek występy dla swoich drużyn narodowych - Nemanja Nikolić zagrał w meczu Łotwa - Węgry, a Michaił Aleksandrow w spotkaniu Szwecja - Bułgaria.

Ze swojego występu w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 zadowolony może być Nemanja Nikolić. "Niko" rozpoczął spotkanie z Łotwą w podstawowym składzie, a 10. minucie zaliczył asystę przy golu na 1:0 dla Węgrów. Co ciekawe, bramkę zdobył Adam Gyurcso - piłkarz Pogoni Szczecin, z którą Legia zmierzy się już w piątek w 12. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Napastnik Wojskowych został zmieniony po przerwie przez Kleinheislera, a Węgry ostatecznie pokonały Łotwę 2:0 i po trzech kolejkach zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy B, za Szwajcarią i Portugalią.

Michaił Aleksandrow pojawił się na boisku w 53. minucie wyjazdowego meczu Bułgarii ze Szwecją. Jego zespół był jednak tylko tłem dla gospodarzy, którzy wygrali pewnie 3:0. Bułgarzy, którzy nie oddali w tym spotkaniu nawet jednego celnego strzału, są na czwartym miejscu w grupie A i tracą cztery "oczka" do Szwedów i Francuzów.