2015-11-20 14:00:00

Brzyski najlepszy z Chojniczanką

Autor: Maciej Prusiński Fot. Jacek Prondzynski
Tomasz Brzyski został wybrany przez Was najlepszym piłkarzem "Wojskowych" w rewanżowym starciu 1/4 finału Pucharu Polski z Chojniczanką Chojnice, wygranym przez Legię 4:1. To jego pierwsze punkty w tym sezonie.

W 39. minucie środowej rywalizacji "Brzytwa" popisał się fenomenalnym uderzeniem z dystansu, po którym piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki rywali. Jego gol rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące tego, kto awansuje do półfinału rozgrywek. Drugie miejsce w głosowaniu zajął Nemanja Nikolić. Serb pojawił się na boisku w drugiej połowie, ale zdążył wpisać się na listę strzelców, dzięki czemu powrócił na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej naszej zabawy. Podium uzupełnił Aleksandar Prijović, który zanotował bramkę oraz asystę

Za zwycięstwo w głosowaniu legioniści otrzymują trzy punkty. Za drugie miejsce - dwa, za trzecie - jeden. Z powodu kłopotów z transmisją i niedokończenia meczu, głosowanie nie odbyło się po pierwszym meczu z albańskim FK Kukesi.