Legia Warszawa
vs Europa FC
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-09-26 12:15:00
Newsletter

Czwarte miejsce Zofii Klepackiej

Autor: Mariusz Mikołajewski
Zofia Klepacka zajęła czwarte miejsce w końcowej klasyfikacji mistrzostw świata w windsurfingu (klasa RS:X). Do medalu zabrakło naprawdę niewiele (punktu), ale ważne jest to, że nasza zawodniczka mogła się zapoznać z akwenem Igrzysk Olimpijskich.

Wynik końcowy pokazuje, że Polka jest w ścisłej światowej czołówce i liczy się w walce o medale. Dominację na mistrzostwach świata zaznaczyli bardzo mocno Chińczycy, którzy zdobyli w sumie pięć medali w olimpijskiej klasie RS:X, trzy kobiety (Peina Chen, Jiahui Wi i Yunxiu Lu), dwójka mężczyzn(Bing Ye i Mengan Gao).

 

Ostatnie wyścigi finałowe rozgrywano w sobotę. Zofia przystąpiła do nich skalsyfikowana na 5. miejscu. W zasięgu naszej zawodniczki był srebrny medal, gdyż w wyścigu medalowym można było dobić aż 18 punktów. Zofia dopłynęła na 4. miejscu. 

 

"Walczyłam do końca.. Jak to mówią nie odklepałam... Medale trafią do Chinek…" - napisała w mediach społecznościowych. Na koniec podziękowała serdecznie wszystkim którzy ją wspierali i zadeklarowała, że następnym razem będziemy z niej dumni. Czekamy na kolejne medale naszej zawodniczki.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN