Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-02-04 11:50:00
Newsletter

Darmowe bilety na mecze Legii dla Pułkowników!

Autor: legia.com
Szanowni Pułkownicy programu Legiony posiadający karnety na obecny sezon! Przypominamy, że na każdy mecz Legii rozgrywany przy Łazienkowskiej 3, możecie zaprosić wybraną przez siebie osobę, która jeszcze nigdy nie gościła na naszym stadionie!

Dziękujemy bardzo za Waszą lojalność, wsparcie i doping dla Legii Warszawa w minionym sezonie. Doceniamy zaangażowanie w kibicowanie naszej drużynie na każdym meczu, bez względu na wynik sportowy.

 

Uznając Wasz wkład w budowę Wielkiej Legii przekazujemy Wam do wykorzystania jedno zaproszenie na każdy mecz Legii rozgrywany przy Łazienkowskiej 3. Możecie zaprosić na nasz stadion osobę, która jeszcze nigdy nie była na domowym meczu naszej drużyny.

 

Jak to zrobić?

 

Warunkiem otrzymania zaproszenia w kasie Klubu jest podanie nr karty kibica Pułkownika i posiadanie karnetu na mecze Legii w obecnym sezonie. Przy odbiorze biletu niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem. Uwaga! Z zaproszeń mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie były dotychczas na meczu Legii na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

 

Regulamin Programu Legiony na sezon 2015/2016


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Wprowadziłem już w tym sezonie kilka osób, kilka tych zaproszeń przekazałem chętnym. Teraz na najbliższe mecze bilet z tej puli jest do wykorzystania ( oczywiście bez płacenia ), jeżeli ktoś ma chętnego spełniającego warunki otrzymania biletu, zapraszam. Nasz stadion musi się zapełnić.

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN