Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-07-21 14:25:00
Newsletter

Darmowe bilety na mecze Legii dla Pułkowników!

Autor: Legia Warszawa
Szanowni Pułkownicy programu Legiony posiadający karnety na obecny sezon! Przypominamy, że na każdy mecz Legii rozgrywany przy Łazienkowskiej 3, możecie zaprosić wybraną przez siebie osobę, która jeszcze nigdy nie gościła na naszym stadionie!

Dziękujemy bardzo za Waszą lojalność, wsparcie i doping dla Legii Warszawa w mistrzowskim sezonie 2016/17. Doceniamy zaangażowanie w kibicowanie naszej drużynie na każdym meczu rozgrywanym przy Łazienkowskiej.

 

Uznając Wasz wkład w budowę Wielkiej Legii przekazujemy Wam do wykorzystania jedno zaproszenie na każdy mecz Wojskowych rozgrywany przy Łazienkowskiej 3. Możecie zaprosić na nasz stadion osobę, która jeszcze nigdy nie była na domowym meczu naszej drużyny.

 

Jeśli chcesz odebrać nieodpłatne zaproszenie dla swojego znajomego na mecz Legii Warszawa:

- wyślij maila na adres pok@legia.pl,

- podaj swoje dane: imię, nazwisko oraz nr karty kibica w celu identyfikacji,

- podaj dane osoby, którą chcesz zaprosić na mecz: imię, nazwisko oraz nr PESEL,

- podaj mecz, na który chcesz zaprosić znajomego,

- bilet dla wybranej osoby zostanie wygenerowany w systemie i wysłany na Twój adres mailowy do samodzielnego wydruku – sugerujemy wydruk biletu na drukarce laserowej w celu uzyskania lepszej jakości,

- bilet możesz odebrać osobiście w kasach Klubu lub POK, a także poprosić o przygotowanie biletu, który Twój znajomy odbierze osobiście – w przypadku wyboru tej opcji informację o terminie i miejscu odbioru otrzymasz na maila od pracownika POK,

- możesz również osobiście pojawić się w POK, zgłosić chęć otrzymania zaproszenia dla swojego znajomego i od razu odebrać je na miejscu,

- każdy Pułkownik może zaprosić nieodpłatnie tylko jedną osobę na każdy mecz Legii w rozgrywkach Ekstraklasy i Pucharu Polski (do półfinału włącznie) rozgrywany w sezonie 2017/18 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3,

- Pułkownik może zaprosić nieodpłatnie tylko taką osobę, która nie była na meczu Legii na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN