2019-02-10 20:15:00

Debiuty Agry i Medeirosa, 150. ligowy mecz Jędrzejczyka

Autor: JP Fot. Mateusz Kostrzewa
W meczu z Wisłą Płock debiuty w drużynie Wojskowych zanotowali portugalski skrzydłowy Salvador Agra oraz jego rodak, napastnik Iuri Medeiros. Obaj piłkarze dołączyli do zespołu w zimowej przerwie. Z kolei 150. ligowy występ zaliczył strzelec zwycięskiego gola dla Legii Artur Jędrzejczyk. W barwach klubu z Łazienkowskiej „Jędza” wystąpił w lidze 139 razy.

Salvador Agra wszedł na boisko w 60. minucie zmieniając Michała Kucharczyka, Medeiros zaś w 90. minucie spotkania zastąpił Dominika Nagya. Z kolei na 150. ligowy mecz Artura Jędrzejczyka złożyło się 139 występów w barwach Legii oraz 11 w drużynie Korony Kielce. Kapitan Wojskowych zadebiutował w ekstraklasie 19 sierpnia 2006 roku w spotkaniu ŁKS - Legia (2:1). Ogółem w barwach Wojskowych obrońca wystąpił do tej pory w 190 spotkaniach, strzelając dziewięć goli.