Legia Warszawa
vs Europa FC
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2019-07-17 18:30:00
Newsletter

Dopinguj Legię w meczu z Europa FC!

Autor: Legia Warszawa S.A.
Rozpoczynamy walkę o Ligę Europy UEFA! W czwartek, 18 lipca o godz. 21:00, Legia Warszawa zmierzy się w rewanżowym meczu 1. rundy kwalifikacyjnej z drużyną z Gibraltaru - Europa FC. Już dziś uruchamiamy sprzedaż zarówno dla posiadaczy karnetów na nowy sezon, jak i sprzedaż otwartą. Bilety już po 12 złotych! Piłkarze Legii po raz pierwszy zagrają w nowych kompletach meczowych - nie przegap okazji i razem z nami oficjalnie otwórz sezon przy Ł3!

Od dłuższego czasu dopingujemy Was do tego, żebyście jak najszybciej decydowali się na zakup biletu. Od drugiego domowego meczu nowego sezonu PKO Ekstraklasy - 4 sierpnia ze Śląskiem Wrocław - ceny wszystkich biletów na mecze Legii będą ustalane w nowym systemie dynamicznego ustalania cen, który oparty będzie między innymi o mechanizm: im szybciej decydujecie się na zakup biletu, tym niższa jest jego cena. Szczegóły przedstawimy Wam już wkrótce. Bilety na mecz z Europa FC, Pogonią Szczecin oraz - w przypadku wyeliminowania Europa FC - spotkanie 2. rundy el. do Ligi Europy UEFA, sprzedawane będą jeszcze w oparciu o stary system ustalania cen.

 

Na mecz z Europa FC przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję, która oparta jest o zasadę premiowania za wcześniejszy zakup. Każdy, kto kupi bilet w ciągu pierwszych 24 godzin od uruchomienia sprzedaży będzie mógł skorzystać z 15% zniżki.

 

Od czwartku, 11.07 od godz. 18:30, do piątku 12.07 do godz. 18:30, bilety będą dostępne w specjalnej, obniżonej o 15% cenie!

 

Specjalne ceny przygotowaliśmy również dla naszych najwierniejszych kibiców. Posiadacze karnetów na sezon 2019/20 zakupią bilety z 45% zniżką. Od czwartku, 11.07 od godz. 18:30, do poniedziałku 15.07 do godz. 13:00, będą mieli możliwość zakupu biletu na swoje miejsce karnetowe. Wystarczy kliknąć w otrzymany na maila link i przejść do płatności. Od poniedziałku, 15.07 od godz. 13:00, wszystkie niewykorzystane miejsca będą udostępnione do otwartej sprzedaży.

 

UWAGA! Wszystkie osoby, które do czwartku, 11.07 do godz. 10:00, zakupiły karnet na sezon 2019/20, otrzymają na adres mailowy link aktywacyjny do zakupu bilety w niższej cenie. Kibice, którzy zakupią karnet w trakcie trwania sprzedaży biletów na mecz z Europa FC otrzymają na adres mailowy specjany kod jednorazowy, który umożliwi zakup biletu w cenie jak dla posiadacza karnetu. 

 

Wszystkie osoby, które nie posiadają karnetów na sezon 2019/20 zapraszamy na stronę bilety.legia.com, do kas klubu i POK przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz na Wyspę w Centrum Handlowym M1 w Markach.

 

TUTAJ KUPISZ BILET

NA MECZ Z EUROPA FC

W SPRZEDAŻY OTWARTEJ

 

Do korzystania z zakupu biletów w systemie online zachęcamy również te osoby, które nie posiadają Karty Kibica. 

 

Osoby, które zdecydują się na zakup w kasach klubu informujemy, że dwa dni przed meczem z Europa FC, w dniach w 16-17 lipca (wtorek-środa), kasy będą otwarte w godz. 8:00 - 21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8.00 do rozpoczęcia II połowy meczu. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 11.00 - 20.00 i w pracujące niedziele w godz. 9.00 - 20.00.

 

 

Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2019/20, również otrzymają maile z linkami do odebrania biletów na swoje karnetowe miejsca.

 

Przyjdź na stadion i dopinguj Legię w meczu 1. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA z Europa FC. W czwartek, 18 lipca o godz. 21:00, wszyscy widzimy się przy Łazienkowskiej!    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Ten nowy system sprzedaży jest tragiczny...nie można kupić biletów dla innych osób tylko każdy musi to robić pojedynczo...skąd tak słabe zmiany?
arni87
arni87
Pułkownik
2019-07-11 20:14:46
Mam karnet, a mi jeszcze żaden link aktywacyjny na maila nie przyszedł.
Miejmy nadzieję, że ten link do poniedziałku dotrze...
Ja link dostałem i spróbowałem kupić bilet. Przeszedłem cały proces, potwierdziłem regulaminy i inne srutu tutu, kliknąłem zapłać i zostałem przekierowany w jakieś maliny. Próbowałem użyć linka jeszcze raz, ale oczywiście mnie nie wpuszcza i wyświetla informację, że strona straciła ważność. Od 3 lat Harvard rządzi!!! Oby tak dalej Mioduski!!! A jak jest zespół przygotowany do sezonu, to można obejrzeć sobie właśnie na youtube... raczej o utrzymanie w 2-giej ósemce w tym sezonie pogramy. Prezes Ochódzki mi się od razu przypomina.
Andrzej ES
Andrzej ES
Pułkownik
2019-07-11 22:32:51
Ten wasz wspaniały system biletowy to jakiś żart jest...Tak jak wszystko inne co ostatnio robicie z naszym klubem.
Paweł
Pułkownik
2019-07-11 22:42:08
Tragedia!!! Próba zakupu - porażka. Skierowało mnie w jakieś maliny. Strona straciła ważność. System sprzedaży jest tragiczny. zróbcie coś z tym!!!
Toudi
Toudi
Major
2019-07-11 23:05:16
@Goras Miałem tak samo. Jednorazowy link poszedł w maliny.Ten system sprzedaży jest taki sam jak zarządzanie klubem. Można kupić bilet bez obiecanej zniżki.
renostar1975
Pułkownik
2019-07-11 23:36:04
Ten nowy system to jedna wielka katastrofa. Widzę, ze nie tylko mnie przy próbie zapłaty system wyrzucił w maliny. Dlaczego zmieniono coś co dobrze działało wiele lat.......Degrengolada klubu trwa na całego ......
Otóż przyjrzyjmy się, kto w zarządzie (oczywiście poza panem Mioduskim) odpowiada za umowę z nikomu nie znana firmą "krzak" z Norwegii, której powierzono dystrybucję biletów naszego klubu. Jak spojrzymy na stronę "Kadra zarządzająca", to zobaczymy, że tym wybrańcem naszego harwardczyka jest pan Szymon Milczanowski, który, cytuję: "Zarządza obszarem komercyjnym, nadzorując i koordynując pracę działów marketingu, ticketingu...". Pod linkiem zamieszczonym na końcu możecie sobie przeczytać, co myśli o sobie pan Szymon. Generalnie są to takie marketingowe popierdułki, ale ciekawe jest to, że pan Szymon opisuje swoją osobę, jako specjalistę od zarządzania kryzysem, cytuję: "Kryzysy to mój żywioł. Towarzyszą mi całe życie". Moim skromnym zdaniem poprzedni system sprzedaży biletów działał dość sprawnie, no ale jak widać żywioł kryzysu tak daleko zdołał opanować pana Szymona, że ten nie mogąc bez niego żyć, zwyczajnie postanowił go wywołać zmieniając system dystrybucji biletów na taki, który ten kryzys zagwarantuje, aby ze zdwojonym wysiłkiem i całym swoim profesjonalizmem rzucić się w wiry zrządzania kryzysowego. Okażmy jednak nieco empatii panu Szymonowi... przecież nie tylko on jest w szponach swojego żywiołu. Niektórzy nie potrafią żyć bez papierosa, inni bez seksu, no a pan Szymon nie może żyć bez kryzysów. Miejmy nadzieję, że jego kompetencje w tej sferze okażą się godne laurki, jaką pan Szymon o sobie wystawił pod tym linkiem https://www.szymonmilczanowski.pl/o-mnie
Marek84
Pułkownik
2019-07-11 23:49:41
Zakup biletu czy karnetu to istna tragedia. A miało być łatwiej i wogóle. Poprzedni system był o niebo lepszy. Pudel wyp...............
jazgier
Pułkownik
2019-07-12 05:51:25
U mnie sytuacja identyczna jak u kolegów. Przy próbie zapłaty przekierowanie, link ponownie nie działa. Dodam jeszcze, że u mnie procedura zakupu karnetu trwała od piątku do czwartku!!! Na voucher na koszulkę to już nawet nie liczę...
Brauniarz
Porucznik
2019-07-12 07:12:36
‪1. Dostałem maila. 2. Za 10 razem link z maila zadziałał. 3. Akceptuje miejsce i uzupełniam dane o PESEL. 4. Klikam zapłać 5. Wywala mnie na główną stronę, gdzie mogę wybrać karnet albo mecz z Europa. 6. Link już nie działa 7. Zniżki już nie ma.
Wysłałem reklamację zarówno na adres POK Legii, jak i do firmy ticketco.events, której pan Szymon powierzył dystrybucję biletów. Zobaczymy, jak szybko zareagują i najważniejsze, kiedy naprawią sytuację, abyśmy mogli kupić bilety zgodnie z warunkami promocji.
Kpina z kibiców... Najłagodniej określając to, co się aktualnie dzieje.
arni87
arni87
Pułkownik
2019-07-12 08:46:23
Mam ten sam problem, najpierw link wyprowadził mnie gdzieś w pole a teraz nie działa. I jak tu kupić bilet ze zniżką?????????
Garm
Podporucznik
2019-07-12 09:23:38
Link przysłany z kilkugodzinnym opóźnieniem. System wywala w trakcie próby zakupu. Link potem oczywiście nie działa. Miejsca, które miały być zarezerwowane do poniedziałku, są już dostępne w otwartej sprzedaży. POK nie reaguje. Dobrze, że w klubie jest nowy specjalista od zarządzania kryzysem, bo taka skala nieudolności we wdrażaniu kluczowego systemu informatycznego to bardzo poważny kryzys.
Lucki
Kapitan
2019-07-12 09:29:22
Ja też mam ten sam problem z zakupem biletu ze zniżką. Czy ktoś z klubu to czyta i może coś wreszcie odpowiecie
Lchnck
Kapitan
2019-07-12 09:40:04
Serio nikt nie czyta? To taki problem przeczytać i zareagować komunikatem czy mailem?To tak ma działać teraz? Toż to kpina jakaś!!!
majktajson
Pułkownik
2019-07-12 10:06:22
Czego tu się spodziewać tak naprawdę, jaki właściciel taki system biletowy. Niczego więcej ani teraz ani w przyszłości raczej nie mamy co oczekiwać. Przecież my nie jesteśmy ważni. Ważni są Ci co siedzą na trybunie vipowskiej i przychodzą tam tylko po to żeby się najeść i nachlać a Legie mają w dupie Dobrze że mam rzut beretem na Legie i w kasie kupię bilet a frekwencja na tym meczu pewnie 5 tysięcy nie przekroczy. PS. Loczek - twój czas minął a nawet się nie zaczął
Pjoter
Major
2019-07-12 10:43:17
Dramat. Dno i 5 metrów mułu - sytuacja identyczna jak u przedmówców. Teraz na serio obawiam się o wejście na Pogoń na podstawie karnetu.
majktajson
Pułkownik
2019-07-12 10:49:16
O i jeszcze jedna ciekawostka :) Moje miejsce które niby do poniedziałku ma na mnie czekać jest w sprzedaży ogólnodostępnej a POK oczywiście ma na wszystko wywalone i nikt tam nie pracuje Dno dna
Arruabarrena
Arruabarrena
Major
2019-07-12 11:46:03
Dokładnie taka sama sytuacja ja u wszystkich powyżej. Klub i POK mają wywalone, ale czego się spodziewać. Pisałem, dzwoniłem, zero kontaktu. A ten nowy system sprzedaży to jakaś katastrofa. Panowie w klubie kombinujcie dalej co by tu jeszcze poprawić. Przecież macie nieograniczoną wyobraźnie no i jest was coraz więcej. Burza mózgów, czas .........START. Żenada.
Barciej
Pułkownik
2019-07-12 11:51:12
Przecież kontakt z POK nic nie da, bo powiedzą, że oni nie są w stanie nic zrobić, a zniżkę można dostać wyłącznie przy użyciu linka z maila. A że link jest jednorazowy i nie działa? Co zrobisz jak nic nie zrobisz?
majktajson
Pułkownik
2019-07-12 12:43:24
Info z POK z przed 20 minut : sprzedaż została wstrzymana, będzie powrót do starego systemu, karneciarze wchodzą na mecz za darmo w ramach karnetu na sezon 2019/2020 Koralik się zreflektował
Micha
Major
2019-07-12 14:39:22
A myślałem, że tylko ja mam problem, a tu proszę, okazuje się, że nowy system zakupów jest koncertowo schrzaniony. Też napisałem i do niejakiej firmy Ticketco i do POKu. Na razie cisza z odpowiedzią, a promocja na tańsze bilety kończy się za 50 minut. Tak się nas doi, kibiców. Po karnety też musiałem się osobiście pokwapić na Ł3, bo system nie wyrobił zmiany położenia sektora rodzinnego. Ten pan, który pisze o sobie, że "kryzysy to jego żywioł", widać musi kryzys wprowadzić, jeśli takiego nie ma na horyzoncie, bo bez niego żyć nie umie. Zakładam, że mimo wszystko klub stanie na wysokości zadania i będę mógł zakupić bilety na swoje karnetowe miejsca i w specjalnej cenie z 15% rabatem tym bardziej po tym, co wczoraj pokazali nasi zawodnicy, to raczej wstęp powinien być wolny.
1982
1982
Pułkownik
2019-07-16 15:04:57
Z ciekawości wszedłem wczoraj na tą stronę z biletami i widzę, że moje miejsce na które kupiłem karnet jest dostępne (brata obok też a też ma karnet) a dziś już na moje ktoś kupił bilet najwidocznej bo jest zajęte...znowu będzie cyrk....

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN