Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-12-28 10:00:00
Newsletter

Filmowe podsumowanie 2017 roku. Cz. 1

Autor: Tomasz Sejbuk Fot. Jacek Prondzynski
W ramach podsumowania 2017 roku zapraszamy na przegląd najważniejszych legijnych produkcji filmowych, które powstały w ostatnich 365 dniach. W premierowej części cyklu przeniesiemy się w czasie do pierwszego kwartału - oto co działo się przy #Ł3 od stycznia do marca mijającego roku.

Styczeń 

 

Jędrzejczyk: Cieszę się, że jestem u siebie w domu

 

- Myśli o powrocie do Legii pojawiały się zawsze - powiedział Artur Jędrzejczyk w pierwszej rozmowie z Legia.com po podpisaniu kontaktu z naszym klubem. Zobaczcie jak Artur przywitał się z Legią i jej kibicami!

 

 

Daniel Chima Chukwu przedstawił się kibicom

 

W składzie Legii Warszawa zameldował się nowy napastnik. Poznaliśmy Daniela Chimę Chukwu, zawodnika, który pokazał się na #Ł3 ze świetnej strony podczas spotkania z Molde sprzed kilku lat.

 

 

Nagy: Legia to duży krok w przód

 

- Wiele razy rozmawiałem na temat transferu z "Niko". Mówił mi, że to dobry pomysł, żeby przyjść tutaj, do Legii - powiedział Dominik Nagy w pierwszej rozmowie z Legia.com.

 

 

Legioniści wrócili do treningów!

 

Czas urlopów dobiegł końca. Zawodnicy Legii Warszawa, wypoczęci i w dobrych humorach, przyjechali na Łazienkowską, aby rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej. Zobaczcie, jak wyglądało pierwsze spotkanie drużyny po zimowej przerwie!

 

 

Zgrupowanie w Benidormie: Strzelanina

 

Drugi dzień zgrupowania w Benidormie za nami! Popołudniowe zajęcia Wojskowych trwały blisko dwie godziny i były typowo piłkarskie. 

 

 

Zgrupowanie w Benidormie: Jędza motywator!

 

Atmosfera w drużynie Jacka Magiery była świetna już jesienią, a teraz, gdy do zespołu dołączył Artur Jędrzejczyk, pod tym względem może być nawet jeszcze lepiej! Zobaczcie, jak "Jędza" i inni legioniści motywowali na czwartkowym treningu Kubę Rzeźniczaka i Mateusza Żyro. 

 

 

Kuba Rzeźniczak i Łukasz Broź. Jak łyse konie?

 

"Rzeźnik" i "Broziu" zawsze podczas wyjazdów dzielili ze sobą pokój. Czy to oznaczało, że poznali się już na tyle dobrze, że wiedzą o sobie wszystko? Przekonajcie się o tym sami, oglądając nasz materiał wideo!

 

 

Guilherme i Kasper Hamalainen. Jak łyse konie?

 

"Gui" i "Hama" to kolejni bohaterowie naszego cyklu. Obydwaj pomocnicy Legii dzielili ze sobą pokój na zgrupowaniu w Benidormie. Zobaczmy, czy przez ten czas "współlokatorzy" poznali się na tyle dobrze, że wiedzieli o sobie wszystko. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo! 

 

 

Legijny kwestionariusz: Artur Jędrzejczyk

 

Myśleliśmy nad tym, jak zachęcić Was do obejrzenia kolejnego odcinka naszego kwestionariusza, ale wystarczy chyba tyle: na nasze pytania odpowiedział Artur Jędrzejczyk.

 

 

Necid: Razem osiągniemy wiele

 

- Nigdy przed sezonem nie deklaruję, że strzelę pięć, czy dziesięć goli. Chcę jednak strzelać bramki w każdym meczu - powiedział Tomas Necid w rozmowie z Legia.com, chwilę po podpisaniu kontraktu z naszym klubem. 

 

 

 

Luty

 

 

"Kuchy" tu był!

 

Zgrupowanie w La Mandze nie było pierwszym w tym miejscu dla Michała Kucharczyka. Osiem lat temu zawodnik Legii, a wtedy jeszcze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, przebywał tutaj na obozie kadry U-18. Z kim mieszkał w pokoju? Z kim drużyna grała swoje mecze? Zapraszamy na powrót do przeszłości z "Kuchym"!

 

 

La Manga Extras

 

Przez jedenaście dni zgrupowania w La Mandze legionistom towarzyszyły nasze kamery. Efekty naszej pracy pokazywaliśmy Wam w codziennych materiałach wideo. Teraz jednak czas na hit, czyli obóz bez cenzury.

 

  

Arka - Legia od kulis!

 

Zwycięski mecz w Gdyni od kulis! Zobaczcie jak wyglądała pierwsza wygrana "Wojskowych" na wiosnę z nieco innej perspektywy. 

 

 

Miś Kazek - przebudzenie

 

Dziś wieczorem na Trybunie im. Lucjana Brychczego pojawil się Miś Kazek! Najmłodsi kibice Legii nie mogli sobie wyobrazić meczu Legii bez naszej oficjalnej maskotki. Na poszukiwanie Kazka udał się niezawodny duet spikerów, Dariusz Urbanowicz oraz Łukasz "Juras" Jurkowski. A wybudzić go ze stanu hibernacji nie było łatwo!

 

 

Legia już w Amsterdamie. Gotowi na Ajax

 

Piłkarze Legii dotarli do Amsterdamu po dwugodzinnym locie z warszawskiego Lotniska Chopina. Dzień później Wojskowi zmierzyli się z Ajaksem w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy UEFA.

 

 

Marzec

 

Szatnia Legii po zwycięstwie z Zagłębiem

 

Zobaczcie radość legionistów po ligowym meczu w Lubinie.

 

 

Dzień Kobiet. Legioniści Legionistkom

 

Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego Legionistkom życzyli Legioniści!

 

 

 

Kulisy ligowego klasyku

 

27 tysięcy kibiców na trybunach i zwycięstwo Legii w ligowym klasyku z Wisłą Kraków - zapraszamy na kulisy tego meczu!

 

 

Kulisy wygranej w Gdańsku

 

Michał Kucharczyk zrobił sobie urodzinowy prezent, strzelił dwa gole Lechii, a Legia wygrała (2:1) w hicie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zapraszamy do obejrzenia kulis z tamtego wydarzenia.

 

 

Briefing prasowy prezesa Mioduskiego

 

Prezes i właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, spotkał się z dziennikarzami na briefingu prasowym, podczas którego mówił o swojej wizji klubu.

 

 

#StawiamyNaSwoich: Jacek Zieliński

 

Zmieniają się struktury Akademii. Jest w nich coraz więcej osób, którzy w przeszłości byli zawodnikami Legii. Na czele władz znajduje się Jacek Zieliński, legendarny obrońca, prawie przez całą karierę związany z Wojskowymi. #StawiamyNaSwoich

 

 

Paweł Zarzeczny. Dziennikarz. Mistrz słowa. Legionista

 

W sobotę rano, 25 marca, odszedł Paweł Zarzeczny. Miał 56 lat. Wybitny dziennikarz i publicysta, słynący z ciętego języka i niebanalnej riposty. Kontrowersyjny, ale zawsze mający swój styl. Legionista. Żegnamy Cię Pawle.

 

 

Rok Stulecia w 100 sekund

 

To było niezwykłe 12 miesięcy w historii Legii Warszawa, która świętowała stulecie swojego istnienia. Wraz z końcem marca zamknęliśmy obchody tego niezwykłego jubileuszu, przypominając najważniejsze momenty ostatniego roku. Postawiliśmy też kropkę nad i... w wyjątkowy sposób, wyjątkowym zdjęciem, wyjątkowego człowieka. Pana Lucjana Brychczego.

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN