Legia Warszawa
vs Pogoń Szczecin
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-10-30 09:45:00
Newsletter

Gimnazjum nr 4 w Otwocku kibicuje z klasą!

Autor: Krystian Grzelak Fot. archiwum Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Mecze Legii Warszawa z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3 niejednokrotnie oglądają zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Gimnazjum nr 4 w Otwocku w szczególny sposób przyczyniło się do promowania Legii Warszawa w swoim regionie.

"Kibicuj z klasą" to program adresowany do dzieci i młodzieży, które w ramach grup zorganizowanych mogą obejrzeć swoich idoli na żywo zupełnie za darmo. Każda może wejść na stadion raz w sezonie - ta liczba może wzrosnąć, jeżeli uczniowie wyjdą z interesującą legijną inicjatywą.

 

 

 

Tak właśnie stało się w przypadku Gimnazjum nr 4 w Otwocku. - W ramach projektu edukacyjnego pod moją opieką powstał nieoficjalny fanklub Legii zrzeszający uczniów naszej szkoły, którzy łączą w sobie dwie rzeczy: miłość do Legii i chęć niesienia pomocy innym - tłumaczy Adrian Krogul, jeden z nauczycieli.

 

 

 

W ostatnim czasie uczniowie zorganizowali zbiórkę żywności dla zwierząt ze schroniska w Celestynowie. Młodzi kibice z wielką przyjemnością wyprowadzali także bezdomne  psiaki na spacery. - Zebraliśmy blisko 100 kg suchej karmy i niemal 50 puszek z żywnością dla psów i kotów - wymienia Krogul. W jeden z sobotnich poranków szesnastu gimnazjalistów z Otwocka - ubranych w legijne barwy - zajęło się realizacją tych działań.

 

 

 

- To dopiero początek naszych inicjatyw. W planach mamy kolejne przedsięwzięcia, jak na przykład odwiedziny chorych dzieci w hospicjum czy zbiórkę żywności dla potrzebujących przed Świętami Bożego Narodzenia. Mogę już też zdradzić, że niebawem na murach naszej szkoły pojawi się specjalne graffiti, nawiązujące tematyką do drużyny z Łazienkowskiej 3 - kończy Adrian Krogul.

 

Bardzo doceniamy Waszą inicjatywę i z przyjemnością zaprosimy Was ponownie na nasz stadion. Do zobaczenia!

 

Chcesz wziąć udział w akcji Kibicuj z klasą więcej niż raz w rundzie? Twoja placówka również może się wykazać!

 

Dowiedz się więcej o akcji "Kibicuj z klasą!".

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN