Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-02-12 16:05:00
Newsletter

Idea Bank oficjalnym partnerem Legia Biznes Cup

Autor: Legia Warszawa
Idea Bank został oficjalnym partnerem Legia Biznes Cup. Nowa nazwa rozgrywek piłkarskich dla amatorów, które odbywają się na obiektach naszego klubu, to teraz Idea Bank Legia Biznes Cup.

Idea Bank Legia Biznes Cup to w pełni profesjonalnie zorganizowane rozgrywki piłkarskie dla amatorów. Ich pomysłodawcą jest Adam Orlikowski, były profesjonalny piłkarz, trener i pracownik naszego Klubu. W ciągu roku organizowane są aż cztery edycje rozgrywek, które dzięki najnowocześniejszemu w Polsce balonowi chroniącemu boisko odbywają się nawet przy kilkunastostopniowych temperaturach ujemnych.

 

Teraz cieszące się wielką popularnością rozgrywki zyskały prestiżowego partnera. Pozyskanie Idea Banku to spory sukces działu sponsoringu Legii Warszawa i wielka szansa na to, by zorganizowana, amatorska piłka nożna przy Łazienkowskiej osiągnęła jeszcze wyższy poziom.

 

 

- Idea Bank we wszystkich swoich działaniach zawsze stara się być blisko biznesu. Sport z biznesem doskonale się łączy - aby odnieść sukces i w jednym, i w drugim potrzebna jest determinacja i umiejętność zdrowej rywalizacji. Wspólna aktywność daje mnóstwo pozytywnej energii, świetnej zabawy i zbliża ludzi, dlatego cieszymy się, że możemy wesprzeć tak pożyteczną inicjatywę, jaką jest Legia Biznes Cup i uświetnić rozgrywki – mówi Klaudia Klimkowska, przedstawicielka Idea Bank.

 

 

Wtóruje jej Przemysław Szczepaniuk, koordynator Idea Bank Legia Biznes Cup: - Liga Biznesu potrzebowała tak renomowanego partnera. W rozgrywkach uczestniczy wiele liczących się na rynku firm – w tym kilka drużyn reprezentujących działalność finansową. Teraz dołączył kolejny przedstawiciel tej branży – Idea Bank. Jestem przekonany, że współpraca okaże się korzystna dla obu stron. Mamy kilka wspólnych pomysłów na urozmaicenie rozgrywek w przyszłości, co przełoży się na większą satysfakcję uczestników Idea Bank Legia Biznes Cup.

 

Wypada więc życzyć wielu strzelonych bramek i samych sukcesów w biznesie!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN