2017-08-06 13:34:00

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II 3:1

Autor: LW, JP Fot. Marcin Szymczyk/Legia.Net
W spotkaniu inaugurującym rozgrywki III ligi sezonu 2017/2018, rezerwy warszawskiej Legii uległy na wyjeździe Lechii Tomaszów Mazowiecki 1:3. Jedynego gola dla Wojskowych strzelił w 85. minucie Mateusz Majewski.

Do przerwy gospodarze prowadzili z Legią 2:0 po bramkach zdobytych w odstępie trzech minut przez Jakuba Rozwandowicza i Wiktora Żytka (z rzutu karnego). W drugiej połowie kontaktowego gola dla podopiecznych Krzysztofa Dębka strzelił w końcówce meczu Turzyniecki, zaś dwie minuty później wynik spotkania na 3:1 dla Lechii ustalił Krystian Kolasa. Mecz obserwowało niespełna tysiąc widzów.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 3:1 (2:0)

Bramki: Rozwandowicz (19), Żytek (21, k.), Kolasa (87) - Turzyniecki (85).

LEGIA II: Jakub Szumski - Łukasz Turzyniecki, Mateusz Żyro, Tomasz Wełnicki, Eryk Więdłocha (65' Michał Góral) - Kamil Orlik (75' Grzegorz Aftyka), Aleksander Waniek, Tsubasa Nishi, Robert Bartczak (79' Mateusz Praszelik), Miłosz Szczepański - Mateusz Majewski

Rezerwowi: Cezary Miszta, Mateusz Bondarenko, Piotr Cichocki, Konrad Handzlik