2017-10-28 18:12:00

III liga: Porażka rezerw Legii z GKS Wikielec 0:3 (0:2)

Autor: JP Fot. Jacek Prondzynski
Legia II Warszawa przegrała w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Wikliniec 0:3. Bramki dla gospodarzy zdobyli Remigiusz Sobociński, Piotr Kacperek oraz Cezary Nowiński.

Podopieczni Krzysztofa Dębka przegrali z ostatnim zespołem w tabeli - rywale do meczu z Legią w 13 spotkaniach zdołali zdobyć jedynie trzy punkty, choć potrafili zremisować z faworyzowanym Widzewem Łódź (2:2). Wojskowi pierwszą bramkę stracili już w 9. minucie meczu, a jego autorem był doświadczony... 43-letni napastnik gospodarzy Remigiusz Sobociński. Legioniści próbowali odrobić straty, ale byli nieskuteczni. Swoich okazji nie wykorzystali m.in. Hildeberto i Dominik Nagy. Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie (w 36. minucie Piotr Kacperek), a na kwadrans przed końcem spotkania (Cezary Nowiński) ustalili wynik na 3:0.

III liga: GKS Wikielec - Legia II Warszawa 3:0 (2:0)

Bramki: Sobociński (9), Kacperek (36), Nowiński (76)

LEGIA II: Szumski - Olszewski, Wełnicki, Bondarenko, Bartczak (61' Cichocki) - Hildeberto, Nishi, Aftyka, Nagy (66' Więdłocha) - Majewski, Góral.