Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-07-17 17:00:00
Newsletter

Inauguracja kolejnego turnusu obozu piłkarskiego Legia Soccer Schools

Autor: Jakub Jarząbek Fot. Paweł Grabowski
Letnie obozy Legia Soccer Schools to doskonała okazja dla dzieci na treningi pod okiem profesjonalnej kadry, poznanie historii Legii Warszawa, spotkanie swoich idoli czy po prostu doskonałą zabawę. Dzisiaj rozpoczęliśmy czwarty turnus z szeregu obozów organizowanych w trwające właśnie wakacje - to pierwszy turnus organizowany stacjonarnie, na terenie naszego Klubu.

Czwarty tegoroczny obóz Legia Soccer Schools odbędzie się w dniach 17-23 lipca. Wcześniej odbyły się trzy turnusy w Ustroniu, bieżący jest pierwszym stacjonarnym, w ktorym większość aktywności odbędzie się na terenie naszego Klubu. Dzisiaj odbyła się uroczysta inauguracja. Młodzi adepci sztuki futbolowej popołudniu stawili się przy ulicy Łazienkowskiej 3 na zaplanowaną. zbiórkę, po której rozpoczął się pierwszy turnus obozu.

 

 

 

Dzieci odebrały czekający na nie sprzęt, zostały przydzielone do odpowiednich drużyn i udały się na pierwszy wspólny posiłek. Nie brakowało emocji, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Przez najbliższy tydzień nauczą się wielu rzeczy, które przydadzą im się w przyszłości, nie tylko tej piłkarskiej.

 

 

 

 

Młodzi legioniści zapoznali się ponadto ze stadionem naszego Klubu. Na dziś mają w planach jeszcze jedną sesję treningową oraz kolację, po której dzieci niemieszkające w Warszawie udadzą się do hotelu. A już w poniedziałek czekają na nie kolejne wrażenia i emocje!

 

Godnym podkreślenia jest fakt, że we wszystkich dziewięciu turnusach tegorocznych obozów udział weźmie w sumie prawie 600 dzieci. Liczymy, że jak najwięcej z nich stanie się w przyszłości ukształtowanymi legionistami. Na łamach naszego portalu będziemy publikować relację z kolejnych dni bieżącego turnusu.

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN