Legia Warszawa
vs Pogoń Szczecin
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2013-07-25 10:11:26
Newsletter

Janusz Gol odchodzi z Legii

Autor: Krystian Grzelak, fot. Mateusz Kostrzewa
Janusz Gol nie jest już zawodnikiem Legii. Po rozwiązaniu umowy z naszym Klubem podpisał dwuletni kontrakt z Amkarem Perm.

Gol trafił do Legii z GKS-u Bełchatów w lutym 2011 roku. Od tamtej pory z "eLką" na piersi rozegrał łącznie 87 meczów, w których zdobył osiem bramek. Razem z warszawskim zespołem sięgnął po mistrzostwo Polski i trzy puchary naszego kraju.

Janusz Gol został bohaterem spotkania ze Spartakiem Moskwa, które dało Legii awans do fazy grupowej Ligi Europy w 2011 roku. W doliczonym czasie gry mocnym strzałem głową pokonał bramkarza rosyjskiej drużyny i stał się bohaterem kibiców naszego Klubu.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN