2015-12-30 15:20:00

Kiedy strzelają legioniści?

Od momentu rozpoczęcia sezonu piłkarze Legii rozegrali już 38 meczów, w których zdobyli łącznie 68 bramek. Kiedy najczęściej ''Wojskowi'' trafiają do siatki rywali? Odpowiedź znajdziecie w naszym zestawieniu!

Spośród wszystkich 68 goli, aż 39 padło po przerwie. ''Wojskowi'' byli zdecydowanie najskuteczniejsi od 61. do 75. minuty, gdy zdobyli łącznie trzynaście bramek. Po dwanaście goli wpadało w minutach 31-45 i 45-60.

Warto zwrócić uwagę na świetne wyniki osiągane przez nasz zespół w czasie doliczonym do drugiej połowy. Po 90. minucie legioniści trafili do siatki aż pięć razy - to zaledwie o dwa trafienia mniej niż na przykład między 16. a 30. minutą.

Jeśli chodzi o momenty meczu, w których to rywale radzą sobie najlepiej, należy wskazać okres od 31. do 45. minuty, w którym nasi bramkarze musieli wyciągąć piłki z siatek dziewięć razy. To sprawia, że w meczach z udziałem Legii ostatni kwadrans pierwszej połowy to najciekawszy czas - dotychczas padły w nim aż 22 bramki (12 strzelonych i 9 straconych w minutach 31-45 i jedna zdobyta w czasie doliczonym do pierwszej połowy).

Najmniej efektowne są za to minuty 16-30. Wspomnieliśmy już, że legioniści strzelili w nich tylko siedem goli. Co ciekawe, rywale również nie okazali się zanadto skuteczni - na naszą defensywę znaleźli sposób jedynie cztery razy.