Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-11-22 11:35:00
Newsletter

Klinika ENEL-SPORT otwarta! (HD)

Autor: Kacper Ruszczak Fot. Mateusz Kostrzewa
W czwartek o godzinie 9:45 na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, którą poprowadził Tomasz Smokowski, spółka ENEL-MED S.A. i Legia Warszawa ogłosiły otwarcie kliniki medycyny sportowej ENEL-SPORT na stadionie naszego Klubu przy Łazienkowskiej 3. Placówka rozpocznie swoją działalność w poniedziałek, 23 listopada.

 

Konferencję prasową poprowadził Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+, który - jako osoba uprawiająca sport - rozpoczął spotkanie z dziennikarzami od osobistej uwagi. - Ciągle łapię jakieś kontuzje i, lecząc się w wielu gabinetach lekarskich, zauważyłem, że niestety nie wszędzie ta sportowa opieka medyczna stoi na wysokim poziomie. Otwarcie kliniki ENEL-SPORT ma więc duże znaczenie dla mnie samego - powiedział.

 

 

Na scenie pojawili się Bogusław Leśnodorski, Prezes Legii Warszawa i Jakub Szumielewicz, Wiceprezes naszego Klubu oraz Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Zarządu ENEL-MED S.A., a także doktor Jacek Jaroszewski - lekarz reprezentacji Polski i pierwszej drużyny Legii Warszawa - który w ENEL-SPORT będzie pełnił rolę kierownika medycznego.

 

 

- ENEL-SPORT będzie wyjątkową kliniką, bo najlepszy w Polsce, a może nawet w całej Europie ortopeda - doktor Jacek Jaroszewski - zbudował świetny zespół specjalistów, który co więcej będzie pracował tutaj z wykorzystaniem absolutnie najlepszego sprzętu. ENEL-SPORT to placówka, która powstała z pasji - powiedział Jacek Rozwadowski.

 

 

- Leczyłem się w wielu klinikach w Polsce i Europie, ale nigdzie nie spotkałem się z tak profesjonalnymi usługami jak w placówkach ENEL-MED. ENEL-SPORT to zatem najlepszy serwis medyczny, którego szefem jest najlepszy lekarz, a dodatkowo ta klinika znajduje się pod najlepszym adresem - skomentował wydarzenie Bogusław Leśnodorski.

 

 

 Jakub Szumielewicz z kolei mówił o tym, że w nowo powstałej klinice ENEL-SPORT na kibiców Legii czekać będą specjalne zniżki. - To dla nas bardzo ważne. Zniżki przysługują wszystkim kibicom, którzy posiadają karnety na obecny sezon.

 

Lista promocji dla posiadaczy karnetów (we wszystkich placówkach ENEL-MED):

  • 10% zniżki na konsultacje lekarskie
  • 10% zniżki na badania laboratoryjne
  • 10% zniżki na badania diagnostyczne (USG, RTG, i inne)
  • 10% zniżki na rezonans magnetyczny
  • 15% zniżki na tomografię komputerową
  • 50% zniżki na konsultacje i przeglądy stomatologiczne wraz z pantomogramem
  • 15% zniżki na higienę stomatologiczną.

 

- Mamy nadzieję i życzymy Legii tego, żeby Klub m.in. dzięki opiece medycznej, jaką nad zawodnikami będzie sprawował ENEL-SPORT, wywalczył pierwsze miejsce nie tylko w rozgrywkach krajowych, ale także europejskich i światowych - powiedział z uśmiechem na ustach na koniec konferencji prasowej Prezes Zarządu ENEL-MED Adam Rozwadowski, który chwilę potem dokonał uroczystego przecięcia wstęgi, oficjalnie otwierając klinikę ENEL-SPORT przy Łazienkowskiej 3.

 

Po konferencji prasowej zgromadzeni na niej dziennikarze zostali podzieleni na dwie grupy i oprowadzeni po wszystkich pomieszczeniach kliniki ENEL-SPORT przez doktora Macieja Tabiszewskiego i Tomasza Smokowskiego.

 

Więcej na temat kliniki ENEL-SPORT możecie przeczytać TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN