Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-05-15 13:25:00
Newsletter

Komunikat SKLW i grup kibicowskich

Dziś mamy szansę sięgnąć po 12 tytuł Mistrzów Polski. Wierzymy, że tak właśnie będzie! Aby jednak o godzinie 19.45 nasza koronacja stała się faktem, wszyscy musimy dać z siebie 1916 % możliwości! Piłkarze, trenerzy i my na trybunach - każdy z nas musi zrobić wszystko co w jego mocy, aby w jedyny słuszny sposób uczcić 100-lecie naszej Legii!

Mamy nadzieję, że atmosfera, którą stworzymy na stadionie, jak i ewentualne wspólne świętowanie poza nim, będą dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

 

Pamiętajmy, że jako kibice Legii Warszawa powinniśmy z godnością reprezentować nasz klub i barwy. Również świętując na ulicach Warszawy bawmy się odpowiedzialnie - tak, aby nasze miasto mogło być z nas dumne, tak jak my jesteśmy dumni z jego historii.

 

Na czas wspólnego przemarszu ulicami Rozbrat - Książęca - Krakowskie Przedmieście - Plac Zamkowy, przygotowany został samochód z nagłośnieniem, który wyznaczać będzie czoło pochodu na Starówkę, gdzie mamy nadzieję przywitać Mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski A.D. 2016!

 

Z legijnym pozdrowieniem 

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa i Grupy Kibicowskie


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN