2016-04-30 19:48:00

Kosz - play-off: Legia - Sokół 2:1

Autor: Dariusz Urbanowicz Fot. Paweł Grabowski
Legia Warszawa pokonała Sokoła Łańcut w trzecim meczu półfinału play-off I ligi koszykarzy. Legioniści prowadzą 2:1. Jutro czwarty mecz - godz. 17.00 przy Obrońców Tobruku 40! Obecność obowiązkowa!

Legia wykonała niezwykle ważny krok w stronę awansu do finału play-off pierwszej ligi. Do przerwy mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Na tablicy widniał remis 26:26. Jednak tylko w pierwszej kwarcie goście mieli przeewagę punktową. Genialnie dziś spisywali się rezerwowi Legii, którzy wchodząc z ławki zdobyli 42 punkty (przy 18 zmienników Sokoła).

Jeśli podopieczni trenera Piotra Bakuna wygrają niedzielny mecz (początek o 17.00!) wchodzą do finału. Ewentualna porażka oznacza konieczność ostatniego meczu - na wyjeździe. Dlatego naszym koszykarzom będzie bardzo potrzebny doping. Zapraszamy wszystkich jutro do bemowskiej hali OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40.

LEGIA WARSZAWA - MAX-ELEKTRO SOKÓŁ ŁAŃCUT 68:54
(11:14, 15:12, 21:19, 21:9)

LEGIA: Aleksandrowicz 0, Malewski 6, Bierwagen 9, Ł. Wilczek 7 (7 as.), Ornoch, Trybański 6, M. Wilczek 2, Paszkiewicz, Linowski 4, Andrzejewski 9, Kukiełka 8, Parzych 16.

SOKÓŁ: Fortuna 2, Pławucki 6, Balawendeer 2, Koszuta 7, Mroczek-Truszkowski 6, Klima 9, Czerwonka 6, Wrona 2, Jakóbczyk 4, Pisarczyk 0.