2017-09-07 19:45:00

Kosz: Porażka ''Zielonych Kanonierów'' z Treflem Sopot

Autor: Szymon Wojda, JP Fot. Marcin Bodziachowski
Koszykarze Legii Warszawa przegrali z drużyną Trefla Sopot w trzecim sparingu podczas przygotowań przed nadchodzącym sezonem.

„Zieloni Kanonierzy” rozpoczęli mecz w składzie: Isaiah Wilkerson, Piotr Robak, Grzegorz Kukiełka, Joseph Wall oraz Jorge Bilbao. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentował się Joseph Wall, który w całym meczu uzbierał 14 punktów. Mimo imponującego początku pierwszej kwarty i prowadzenia 11:4, to gospodarze szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Na przerwę legioniści schodzili przegrywając z Treflem 34:44. Legioniści słabo weszli w drugą połowę meczu i pozwolili wyraźnie odskoczyć. Po trzech kwartach to przeciwnicy prowadzili 71:45 i mimo chęci, Wojskowi nie zdołali odrobić tej straty. Cały mecz zakończył się wynikiem 66:82.

Kolejny sparing koszykarze Legii rozegrają 9 września, a ich przeciwnikiem będzie aktualny mistrz Polski - Stelmet Zielona Góra.