Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-03-09 10:11:00

Księga Pamiątkowa w Muzeum Legii - wpisz się i Ty!

Autor: Legia Warszawa
2016 rok jest wyjątkowy dla Legii Warszawa ze względu na stulecie istnienia Klubu z Łazienkowskiej. Z tej okazji w naszym muzeum została wystawiona specjalna Księga Pamiątkowa, do której może wpisać się każdy kibic mający ''eLkę'' w sercu.

KSIĘGA STULECIA LEGII:

 

Muzeum Legii prezentuje obecnie nową, poświęconą temu szczególnemu jubileuszowi ekspozycję, którą obejrzało już wielu kibiców. Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji podziwiać wystawy, zapraszamy serdecznie na Łazienkowską. Przy wejściu do muzeum czeka na Was Księga Pamiątkowa - liczymy na to, że wszyscy kibice zostawią w niej swoje wpisy.

 

Stulecie Legii to najważniejszy rok w historii naszego Klubu. Piłkarze na boisku walczą o mistrzostwo Polski, a my wspólnymi siłami dopingujmy ich z trybun. Najbliższa okazja już 16 marca - nasza drużyna zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz. Początek rywalizacji o godzinie 18:30. Kup bilet i przyjdź na #Ł3!

 

Zobacz stronę stulecia Legii Warszawa!

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN