Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2014-09-18 23:38:00
Newsletter

Kup bilet na mecz z Lechem Poznań

Autor: Legia Warszawa
W sobotę 27 września o godz. 20.30 Legia Warszawa rozegra kolejny mecz w ramach 10. kolejki T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem naszej drużyny na Pepsi Arenie będzie Lech Poznań.

KUP BILET NA MECZ Z LECHEM POZNAŃ JUŻ TERAZ


UWAGA! Jeśli w bieżącym sezonie kupiłeś minimum 3 bilety na mecze Legii w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy skorzystaj z przywileju zakupu biletu na mecz z Lechem Poznań w przedsprzedaży! Szczegóły sprzedaży znajdują się poniżej.


Jeśli nie posiadasz karnetu na rundę zasadniczą już dziś kup bilet na ten mecz i pomóż swoim żywiołowym dopingiem naszej drużynie w walce o obronę tytułu Mistrza Polski.


Poniżej przedstawiamy podział sektorów wraz z cenami biletów na mecz ze Lechem Poznań. Kliknij, aby powiększyć grafikę.


Przedsprzedaż biletów w systemie online rozpocznie się w środę 17 września o godz. 11.00. Bilety w systemie on-line można będzie zakupić poprzez Strefę Kibica logując się pod stałym adresem. Szczegóły dotyczące zakupu biletów poprzez Strefę Kibica można znaleźć na naszej oficjalnej stronie. Bilety mogą zakupić wyłącznie Kibice posiadający nowe Karty Kibica z wbudowanym mikroprocesorem wyrabiane od 1 lipca 2012 r.


UWAGA! Karty Kibica ze starym herbem, tzw. „trumną”, straciły swoją ważność 30 czerwca 2014 r. Sprawdź czy masz aktualną kartę umożliwiającą wejście na mecze Legii w nowym sezonie 2014/2015.


Każdy Kibic, który zakupi bilet w systemie online i poda prawidłowy adres e-mail otrzyma potwierdzenie jego zakupu. Zalecamy wydrukowanie potwierdzenia zakupu biletu lub zapisanie sektora, rzędu i miejsca w celu ich łatwiejszej lokalizacji na stadionie. Przy zakupie biletu w systemie online wejście na stadion wyłącznie na podstawie karty kibica.

Sprzedaż uprzywilejowana prowadzona będzie w następującym terminie:

W systemie online – od 17.09 od godz. 11.00 do 19.09 do godz. 7.59,

W kasach POK – od 17.09 od godz. 11.00 do 18.09 do godz. 19.00


Sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców prowadzona będzie w systemie online i w kasach Klubu od 19.09 od godz. 8.00.

 

W dniach 19.09 – 27.09 kasy Klubu będą czynne w następujących terminach:

19.09 (piątek) – w godz. 8.00 – 19.00 – kasy nr 1, nr 2, nr 3 i nr 4,

20.09 (sobota) – w godz. 10.00 – 17.00 – kasy nr 1, nr 2 i nr 3,

21.09 (niedziela) – w godz. 11.00 – 15.00 – kasy nr 1, nr 2 i nr 3,

22-24.09 (poniedziałek - środa) – w godz. 8.00 – 19.00 – kasy nr 1, nr 2 i nr 3,

25-26.09 (czwartek – piątek) – w godz. 8.00 – 21.00 – kasy nr 1, nr 2, nr 3 i nr 4,

27.09 (sobota) – od godz. 8.00 do rozpoczęcia Ii połowy meczu – kasy nr 1, nr 2, nr 3 i nr 4.

 

UWAGA! Seniorzy, a także osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „Bez Barier”, którzy posiadają karnety z bezpłatnym wstępem na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2014/2015, wchodzą na mecz na podstawie karnetów na swoje miejsca. 


Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej. Dla tych dzieci nie jest wymagana karta kibica.


Wszystkie osoby uczące się, które w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację (szkolną lub studencką) i nie ukończyły 26 lat, mogą zakupić bilet ULGOWY.


Seniorzy
, którzy w dniu zakupu biletu ukończyli 60 lat, mogą zakupić bilet ULGOWY.

 

Przyjdź do kas przy ul. Łazienkowskiej 3 lub zajrzyj do Strefy Kibica i wybierz najlepsze dla siebie miejsce na stadionie. Nie zapomnij powiadomić o tym swoich bliskich, kolegów i znajomych.


Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Sprzedaży Biletówktóry dostępny jest na oficjalnej stronie Klubu.


Kibiców, którzy nie posiadają jeszcze Karty Kibica, zapraszamy do siedziby naszego Klubu. Koszt wyrobienia Mistrzowskiej Karty Kibica, wymiana starej karty na nową, a także wyrobienie duplikatu, wynosi 15 zł. Karty są wyrabiane w Punkcie Obsługi Kibica (POK) w budynku Klubu – wejście od ul. Łazienkowskiej 3. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00 w soboty w godz. 10.00 – 17.00 oraz w niedziele w godz. 11.00 – 15.00. Karty wyrabiane są również w dniu meczu.


UWAGA! Karty Kibica ze starym herbem, tzw. „trumną”, straciły swoją ważność 30 czerwca 2014 r. Sprawdź czy masz aktualną kartę umożliwiającą wejście na mecze Legii w nowym sezonie 2014/2015.


Do wyrobienia karty potrzebny jest dowód osobisty. W przypadku dzieci legitymacja szkolna, kserokopia dowodu osobistego jednego z rodziców (opiekunów) oraz nr PESEL. Szczegółowa procedura wyrabiania kart kibica znajduje się na naszej oficjalnej stronie


Osoby, które chciałyby skorzystać z opcji wyrobienia Karty Kibica w systemie online i osobistego odbioru w POK zapraszamy do zapoznania się Regulaminem Składania Wniosków Online do Kart Kibica, a także z Instrukcją Składania Wniosków Online do Kart Kibica.


Kartę Kibica w systemie online można wyrobić pod tym adresem.


    Legia Warszawa

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN