Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-03-16 13:00:00
Newsletter

Kup bilet na półfinał. Zwiększ szansę na finał!

Autor: Legia Warszawa S.A.
Legia Warszawa ponownie w półfinale Pucharu Polski! Pierwszy krok do wielkiego finału na Stadionie Narodowym w Warszawie już w środę 16 marca o godz. 18:30. Nasza drużyna podejmie przy ul. Łazienkowskiej 3 Zawiszę Bydgoszcz. Przyjdź na stadion, zobacz Legię gotową do walki i dopinguj ją w drodze po kolejny Puchar Polski. Pamiętaj, że to najważniejsza wiosna od 100 lat!

JUŻ TERAZ KUP BILET

NA MECZ Z ZAWISZĄ BYDGOSZCZ!


Przychodź na stadion Legii Warszawa, buduj swoją aktywność i frekwencję na meczach Ekstraklasy i Pucharu Polski w sezonie 2015/16. Zwiększaj swoją szansę na zakup biletu na finał Pucharu Polski. Im więcej meczów w rozgrywkach Ekstraklasy i o Puchar Polski, na których byłeś w bieżacym sezonie, tym większa możliwość zakupu biletu na mecz finałowy 2 maja w przypadku awansu naszej drużyny.

 

UWAGA! Posiadacze karnetów sezonowych 2015/16 oraz karnetów na rundę wiosenną 2016 wchodzą na mecz półfinałowy Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz na podstawie swoich abonamentów.


Wszystkich pozostałych kibiców zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online - również te osoby, które nie posiadają karty kibica. Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach Klubu informujemy, że dla Waszej wygody na dwa dni przed meczem z Zawiszą Bydgoszcz kasy Legii i POK będą dłużej otwarte, tj. w poniedziałek 14.03 oraz we wtorek 15.03 w godz. 8:00 - 21:00. W dniu meczu tradycyjnie zapraszamy od godz. 8:00.


Zapraszamy do 
Strefy Kibica lub do kas Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3.Zapoznaj się z regulaminem sprzedaży biletów w rundzie zasadniczej sezonu 2015/16.

 

KUPUJĘ BILET BEZ KARTY KIBICA

 

MÓJ PIERWSZY MECZ NA LEGII

 

KARTA KIBICA - JAK WYROBIĆ

 

RABATY - UCZNIOWIE, STUDENCI, SENIORZY

 

BILETY VIP 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Bem77
2016-03-14 16:22:28
finał z Zagłębiem S :)

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN