Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2018-07-09 10:30:00
Newsletter

Kup Voucher Plus i obejrzyj 2 mecze w cenie 1!

Autor: Legia Warszawa
Nie masz jeszcze Karty Kibica Legii Warszawa? A może posiadasz już naszą kartę, ale jeszcze nigdy nie byłeś na meczu Legii? Jeśli tak jest to mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Do sprzedaży ponownie trafiły Vouchery Plus!

Przyjdź do Punktu Obsługi Kibica lub do kas Klubu i kup Voucher Plus, dzięki któremu obejrzysz 2 dowolne mecze naszej drużyny rozgrywane w rundzie zasadniczej sezonu 2018/19. Za pierwszy voucher zapłacisz jak za bilet w normalnej cenie, a drugi voucher dostaniesz za symboliczną złotówkę!


Voucher Plus możesz wymienić na bilet na dowolny mecz Legii Warszawa rozgrywany na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w rundzie zasadniczej sezonu 2018/19. Vouchery są ważne na mecze w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy oraz na mecze w Pucharze Polski do półfinału włącznie.


Voucher Plus to doskonała okazja do obejrzenia meczów Legii. Sam decydujesz o wyborze przeciwnika naszej drużyny. Emocje, atmosfera wielkiego widowiska i niesamowity doping najlepszych kibiców w Polsce gwarantowane.


Nie czekaj – przyjdź na Legię i kup swój Voucher Plus. Zabierz ze sobą znajomych, którzy dotychczas nie mieli możliwości oglądania piłkarskiego święta na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.


Oferta Voucher Plus skierowana jest do osób, które jeszcze nie posiadają Karty Kibica Legii Warszawa oraz do posiadaczy Kart Kibica, którzy jeszcze nie byli na meczu Legii na naszym stadionie.

 

Zobacz jakie korzyści daje posiadanie karty kibica Legii Warszawa.


Sprawdź również Regulamin korzystania z Vouchera Plus.


    Legia Warszawa

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN