Legia Warszawa
vs Termalica
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-11-24 11:14:00
Newsletter

Legia Cup 2016: Wielkie emocje już w ten weekend!

Autor: Legia Soccer Schools
Dwanaście drużyn w tym m.in. takie Kluby jak Juventus, Manchester United, Benfica Lizbona, Ajax Amsterdam, Hertha Berlin, Anderlecht Bruksela i oczywiście Legia Warszawa to uczestnicy Legia Cup 2016. Turniej dla dzieci urodzonych w 2006 roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hali pneumatycznej przy Łazienkowskiej 3. Zapraszamy!

Zmagania w największej hali pneumatycznej w Polsce, przy Łazienkowskiej 3, rozpoczną się już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00. Na  początek dojdzie do spotkań Sparty Praga z australijskim Klubem Sydney Olimpic oraz Team Europa z Ajaksem Amsterdam. Później będziemy mogli zobaczyć również starcia Benfiki Lizbona z Red Bull Salzburg czy Juventusu Turyn z Herthą Berlin. Wspaniałe piłkarskie wrażenia gwarantowane!

 

Legia Warszawa 2006 w wyniku losowania trafiła do grupy A, gdzie jej rywalami będą: Ajax Amsterdam, Benfica Lizbona, Sparta Praga, Sydney Olimpic oraz Red Bull Salzburg.

 

W grupie B rywalizować będą: Manchester United, Juventus Turyn, Hertha Berlin, Anderlecht Bruksela, Team Europa oraz FC Midtjylland.

 

HARMONOGRAM TURNIEJU LEGIA CUP 2016

 

Sobota, 26 listopada 2016 r.:

 

10:00      SPARTA PRAGA  -  SYDNEY OLYMPIC            TEAM EUROPA  -  ANDERLECHT
10:25      BENFICA  -  RED BULL SALZBURG                 JUVENTUS TURYN   -  HERTHA
10:50      AJAX AMSTERDAM  -  LEGIA W-wa                MANCHESTER UTD  -   MIDTJYLLAND
11:15     SPARTA PRAGA  -  BENFICA LIZBONA            TEAM EUROPA  -  JUVENTUS TURYN
11:40     SYDNEY OLYMPIC  -  AJAX                            ANDERLECHT -  MANCHESTER UNITED
12:05     RED BULL SALZBURG  -  LEGIA W-wa             HERTHA BERLIN  -  FC MIDTJYLLAND
12:30     SPARTA PRAGA  -  RED BULL                         TEAM EUROPA  -  HERTHA BERLIN
12:55     BENFICA  -  AJAX AMSTERDAM                       JUVENTUS TURYN  -  MANCHESTER UTD
13.20     SYDNEY OLYMPIC  -  LEGIA W-wa                   ANDERLECHT   -  MIDTJYLLAND
14:30      SPARTA PRAGA  -  AJAX AMSTERDAM             TEAM EUROPA  -  MANCHESTER UNITED
14:55     BENFICA LIZBONA  -  LEGIA W-wa                 JUVENTUS TURYN   -  FC MIDTJYLLAND
15:20      SYDNEY OLYMPIC  -  RED BULL                   ANDERLECHT  -  HERTHA BERLIN
15:45      SPARTA PRAGA  -  LEGIA W-wa                    TEAM EUROPA  -  FC MIDTJYLLAND
16:10      SYDNEY OLYMPIC  -  BENFICA                      ANDERLECHT   -  JUVENTUS TURYN
16:35      RED BULL  -  AJAX AMSTERDAM                    HERTHA BERLIN  - MANCHESTER UTD

 

Niedziela, 27 listopada 2016 r.:

 

09:00     I Q   1A  -  4B            III Q  3A  -  2B              
09:25    II Q   2A  -  3B            IV Q  4A  -  1B
09:50    5A  -  6B                     6A  -  5B
10:15    Półfinał 5/8   I  -  III    II  -  IV
10:40    Półfinał 1/4   I  -  III    II  -  IV
11:05    Mecz o 9 miejsce          Mecz o 11 miejsce 
11:30    Mecz o 5 miejsce          Mecz o 7 miejsce         
11:55    Mecz o 3 miejsce                    
12.20    Mecz o 1 miejsce       
12:45    Ceremonia wręczania nagród - zakończenie turnieju

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN