Legia Warszawa
vs Rangers F.C.
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2019-05-21 12:51:00
Newsletter

Legia eSports czeka na finały Ekstraklasa Games

Autor: PD, PG
Największe rozgrywki EA SPORTS FIFA w naszym kraju wkraczają w decydująca fazę. Właśnie zakończył się Bootcamp przygotowawczy, w którym esportowcy Legii Warszawa szlifowali swoją formę do najważniejszego startu w sezonie. Już za kilka dni poznamy mistrza Ekstraklasa Games.

Przed naszymi zawodnikami  ostatnie 3 dni zmagań, w których poznamy pierwszego w historii mistrza rozgrywek. Po 10. kolejkach Wojskowi zajmują pozycję lidera z przewagą trzech punktów nad drugą Jagiellonią Białystok. Wszyscy zainteresowani mogli śledzić przygotowania zawodników podczas codziennych transmisji na żywo, w których Legia eSports wraz ze swoim Partnerem Technologicznym firmą LG przygotowała wiele atrakcji. Wśród nich, najbardziej wyczekiwaną przez fanów, była możliwość rozegrania meczu towarzyskiego z Miłoszem Bogdanowskim - czterokrotnym mistrzem Polski FIFA.

 

 

Przygotowanie fizyczne i mentalne kluczem do sukcesu

 

- Podczas naszych pięciu dni na stadionie Legii po raz pierwszy tak szczegółowo podeszliśmy do aspektu fizycznego i mentalnego. Nasze przygotowania do Ekstraklasa Games oparliśmy głównie o te dwa aspekty. O nasze umiejętności w grze jestem spokojny. Mamy przecież fantastyczny zespół - powiedział Miłosz Bogdanowski, lider zespołu oraz kapitan Narodowej Drużyny Esportu.

 

 

- To zdecydowanie najważniejszy etap w historii naszej sekcji. Uważamy, że o końcowym sukcesie w rozgrywkach Ekstraklasa Games może zadecydować aspekt mentalny, a szczególnie umiejętność radzenia sobie z presją związaną ze spotkaniami telewizyjnymi. Podczas Bootcampu zwrócimy szczególną uwagę zarówno na przygotowanie mentalne jak i przygotowanie fizyczne naszych zawodników - powiedział Krzysztof Stalewski z Legia eSports.

 

Podczas Bootcampu zawodnicy Legii rozegrali także ostatni mecz fazy online w ramach 10. kolejki Ekstraklasa Games, w którym zmierzyli się z drużyną Lechii Gdańsk. Transmisja spotkania odbyła się za pośrednictwem Facebooka Legii eSports. Powtórkę meczu można obejrzeć TUTAJ

 

 

Finały Ekstraklasa Games rozpoczną się już w tym tygodniu. Na wszystkich kibiców czeka prawdziwy maraton esportowych emocji. 

 

Harmonogram rozgrywek:

 

Piątek 24.05 - kolejki 11-15 platforma Playstation 4 

 

Sobota 25.05 - kolejki 11-15 platforma Xbox One

 

Niedziela 26.05 - Wielki Finał (awansuje 8 najlepszych drużyn fazy zasadniczej)

 

Rozgrywki będzie można śledzić na oficjalnym Facebooku Legii Warszawa, Legii eSports oraz w telewizji Polsat Games.

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN