Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-04-30 18:41:00
Newsletter

Legia obecna w Sobieniach Królewskich

Autor: Legia Warszawa
Legia Warszawa rozpoczęła oficjalną współpracę z ośrodkiem Sobienie Królewskie Golf & Country Club.
Sobienie Królewskie to wyjątkowy obiekt oddalony zaledwie o niespełna pięćdziesiąt kilometrów od Warszawy. Tak dogodna lokalizacja sprawia, że trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na weekendowy wypad. To jedna z największych inwestycji golfowych w Polsce. 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, 3-dołkowa akademia golfa chip&put, driving range z zadaszeniem oraz strefa putting i chipping. Dom Klubowy o powierzchni 1200m2 z szatniami, sklepem golfowym Pro Shop, restauracją, barem oraz salami klubowymi i dużym parkingiem. Jako jedyny tego typu projekt na Mazowszu łączy bogate zaplecze rekreacyjne z częścią deweloperską. Luksusowe osiedle 83 domów i 135 apartamentów rekreacyjnych. Oprócz profesjonalnego zaplecza golfowego powstał tu także kompleks hotelowo-konferencyjny oraz SPA, stadnina koni oraz korty tenisowe. Atrakcyjność obiektu podnosi szkoła awiacji Silvair i lądowiska dla samolotów turystycznych. To dlatego dostęp do obiektu jest szybki i wygodny z każdego miejsca w kraju i na świecie.Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club, dzięki bogatej ofercie, ułatwi wykonanie pierwszych kroków w świecie golfa. Pakiety, których ceny zaczynają się już od 740 zł zawierają lekcje z wykwalifikowanymi trenerami, sprzęt oraz akcesoria golfowe. Oferta Hotelu to również możliwość organizacji konferencji, bankietu bądź innego spotkania branżowego dla łącznej liczby 300 gości w jednej z sześciu sal konferencyjnych.

Dodatkowo hotel oddaje do dyspozycji swoich gości bezpłatny basen jak również ekskluzywne, orientalne SPA, oferujące szeroki zakres masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie usługi wykonywane są przez profesjonalny zespół masażystek z wyspy Bali.18 kwietnia odbył się pierwszy turniej, zorganizowany ze współudziałem Legii Warszawa. Zwycięzcy w kategoriach dla mężczyzn i kobiet otrzymują podwójne zaproszenia do Klubu Biznesowego na mecze naszej drużyny przy Łazienkowskiej 3. Rywalizacja nabiera dodatkowego znaczenia ze względu na fakt, że jeden z dołków jest obrandowany naszymi barwami. - Rok 2014 był dla nas bardzo pracowity co przełożyło się m.in. na efekty w postaci liczby członkostw naszego klubu. W tym momencie liczba oficjalnych członków wynosi 620 co czyni Sobienie Królewskie największym klubem golfowym w Polsce. W 2015 planujemy powtórkę z ubiegłego roku, czyli sprowadzenie na pole najważniejszych imprez golfowych - opowiada Piotr Szymański, Dyrektor Sobienie Królewskie Golf & Country Club.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN