Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-08-05 10:50:00
Newsletter

Legia z Nagrodą Miasta Stołecznego Warszawy

Autor: Janusz Partyka Fot. Janusz Partyka
Podczas XXXII Uroczystej Sesji Rady m.st. Warszawy przedstawiciele naszego Klubu – Maciej Wandzel oraz Jakub Szumielewicz – odebrali z rąk Przewodniczącej Rady m.st. Warszawy Ewy Malinowskiej-Grupińskiej statuetkę Syreny Warszawskiej, Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy za wkład w rozwój stolicy.

W niedzielę, punktualnie o godzinie 12., w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się XXXII Uroczysta Sesja Rady m.st. Warszawy, podczas której Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska, wspólnie z Prezydent m.st. Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz, wręczyła odznakę Honorowego Obywatelstwa Miasta Stołecznego Warszawy (odebrał ją Prof. Adam Strzembosz), a także Nagrody Miasta Stołecznego Warszawy – statuetki Syreny Warszawskiej. Powędrowały one do 17 laureatów – wybitnych Warszawiaków oraz instytucji, działających na rzecz rozwoju miasta w dziedzinie kultury, nauki i sportu. Jedną z wyróżnionych była Legia Warszawa. Wspomniane nagrody Rada m.st. Warszawy co roku przyznaje wybitnym mieszkańcom naszego miasta oraz instytucjom działającym na rzecz rozwoju stolicy.

 

 

 

„Jesteśmy bardzo dumni nie tylko z nagrody przyznanej nam przez władze Stolicy, ale także z coraz intensywniejszej współpracy naszego Klubu z miastem. Warszawa to Legia, a Legia to Warszawa – wspólnie wytwarzamy efekt synergii, który pozwala nam się piąć po coraz to wyższe cele. Bardzo się cieszę, że doceniono nie tylko to, że Legia jest jedną z wizytówek Stolicy, ale także to, co robimy dla Warszawiaków – od działalności społecznej i charytatywnej Fundacji Legii, po funkcjonowanie naszych sekcji i piłkarskich przedszkoli, w których swoją sprawność rozwijają tysiące warszawskich dzieci. To dla nas wszystkich autentyczny powód do dumy” – mówi wiceprezes Legii Warszawa Jakub Szumielewicz.

 

 

 

Uroczysta sesja Rady m.st. Warszawy zwoływana jest z okazji Dnia Pamięci Warszawy. Statuetka oraz okolicznościowy znaczek i dyplom trafiły już do Muzeum Legii przy ul. Łazienkowskiej 3.

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN