Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-05-31 15:42:00
Newsletter

Legia zaprasza do Powsina!

Autor: Legia Soccer Schools
W najbliższą niedzielę, 4 czerwca, w Parku Kultury w Powsinie odbędzie się Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor. Nie zabraknie na nim przedstawicieli naszego Klubu - Miasteczko Legii będzie dla Was czynne od godz. 12 do 16!

Swoje pierwsze sportowe kroki dzieci będą mogły postawić pod okiem specjalistów z Legii Warszawa. W miasteczku Legii do dyspozycji będą m.in. boisko do tenisa i piłki nożnej oraz eksperci z Legia Schools, którzy udzielą niezbędnych wskazówek i porwą dzieci do zabawy. Fani klubu z Łazienkowskiej będą mogli także spędzić czas na pokazowych zajęciach z Judo!

 

To oczywiście jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie czekają uczestników pikniku. Zapraszamy do spędzenia niedzielnego popołudnia "na sportowo", wspólnie z naszym Klubem. Do zobaczenia w Powsinie!

 

Zobaczcie jak bawiliśmy się rok temu:

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN