Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-09-30 16:51:00
Newsletter

Legiony – obejrzeć trening Wojskowych

Autor: Legia.com Fot. Jacek Prondzynski
Jedną z nagród w programie lojalnościowym Legiony jest możliwość obejrzenia treningu pierwszego zespołu Legii Warszawa. W trakcie zajęć przed meczem z Lechią z takiej możliwości skorzystała kolejna grupa kibiców Wojskowych.

Dzięki wiernemu kibicowaniu naszej drużynie kolejni fani naszego Klubu mogli obejrzeć trening legionistów. Były to jedne z pierwszych zajęć prowadzonych przez trenera Jacka Magierę, zatem okazja wyjątkowa. Mamy nadzieję, że obecność i miłe słowa kibiców pomogą naszym zawodnikom w sobotnim spotkaniu.

 

ZOBACZ NAGRODY W PROGRAMIE LEGIONY NA SEZON 2016/2017


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN