Legia Warszawa
vs KuPS Kuopio
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-07-24 12:40:00
Newsletter

Legiony: Starsi żołnierze opanowali #Ł3

Autor: Krystian Grzelak Fot. Jacek Prondzynski
Kibice, którzy w ubiegłym sezonie regularnie pojawiali się na meczach Legii i dołączyli do programu "Legiony", odbierają już swoje nagrody. Za nami pierwsze wycieczki po najciekawszych zakamarkach stadionu przy #Ł3.

Galeria zdjęć znajduje się tutaj. Fot. Jacek Prondzynski

 

Osoby, które osiągnęły stopień starszego żołnierza, w nagrodę mogły zajrzeć do strefy sportowej, czyli... najważniejszego miejsca w klubie. To właśnie tam nasi zawodnicy spędzają ostatnie chwile przed meczami, tam odbywają się odprawy taktyczne, tam buduje się duch drużyny.

 

 

- To świetna sprawa, ponieważ na co dzień żaden z kibiców nie ma wstępu do takich miejsc, jak na przykład szatnia pierwszej drużyny, gdzie ostatnie chwile przed meczami spędzają nasi idole. To wrażenia, których nigdy nie zapomnimy. Oby było więcej takich inicjatyw - stwierdził Patryk Franke, starszy żołnierz.

 

 

Uczestnicy "Legionów" przekonali się, jak wygląda szatnia zawodników, magazyn ze wszystkimi strojami, strefa ustawiania, z której piłkarze wychodzą na boisko, szatnie drugiego zespołu i gości. Dodatkowym bonusem była możliwość obejrzenia stadionu z płyty boiska. Starsi żołnierze mogli usiąść na ławce rezerwowych i poczuć się jak legioniści oraz trener Henning Berg.

 

- Niesamowite wrażenia. Stadion jest przepiękny i jeszcze lepiej wygląda z poziomu murawy. Dobrze, że nasz Klub organizuje akcje, w których daje kibicom możliwość odczucia, że są częścią drużyny - Robert Cygan z Góry Kalwarii.

 

 

Wycieczki oprowadzał po stadionie Wojciech Hadaj, który przytaczał mnóstwo ciekawostek na temat funkcjonowania drużyny. - To był świetny spacer. Dużym bonusem jest obecność Pana Wojtka, który zna te miejsca od podszewki i bardzo barwnie potrafi o nich opowiadać. Do tej pory wszystkie te miejsce znaliśmy jedynie ze zdjęć czy telewizji, a teraz mogliśmy się w nich znaleźć. To duże przeżycie, szczególnie obecność w szatni, która - gdyby tylko mogła - opowiedziałaby wiele ciekawych historii. Przecież to właśnie tam są największe emocje, wielka radość czy łzy. Dało się wyczuć niesamowity klimat - podsumował Piotr Bany, starszy żołnierz.

 

 

- Podobało mi się, że w części sportowej na ścianach znajduje się mnóstwo fotografii pokazujących emocje i najważniejsze momenty ostatniego sezonu. To pokazuje życie naszego klubu. Fajnie było wejść do szatni i poznać kulisy funkcjonowania Legii. Wystartował nowy sezon "Legionów", więc już teraz zastanawiam się, co wybrać za rok - zakończył starszy żołnierz Mariusz Cygan z Góry Kalwarii. 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN