Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2018-05-22 11:03:00
Newsletter

Mistrzowska feta na Starówce

Autor: LW Fot. Mateusz Kostrzewa, Jacek Prondzynski, Janusz Partyka, Paweł Grabowski
To był piękny, a zarazem ostatni akord sezonu, w którym Legia zdobyła siódmą podwójną koronę w historii. O godz. 17:30 odbyła się mistrzowska feta na Starówce, na której obecni byli wszyscy legioniści oraz kibice, którzy podziękowali im za zdobyte trofea.

Galeria zdjęć znajduje się tutaj. Fot. Mateusz Kostrzewa

 

Druga galeria zdjęć znajduje się tutaj. Fot. Janusz Partyka

 

Trzecia galeria zdjęć znajduje się tutaj. Fot. Paweł Grabowski

 

 

10 miesięcy walki o tytuł pełne trudnych momentów i przeciwności, a całość zwieńczona 14. mistrzostwem Polski w historii. Jako, że ostatnie spotkanie Legia rozgrywała na wyjeździe, mistrzowska feta odbyła następnego dnia o godz. 17:30. Zawodnicy naszego klubu znajdowali się w odkrytym autobusie i wspólnie z fanami świętowali ten sukces. Legioniści odebrali złote madale oraz trofeum dla najlepszej drużyny w kraju.

 

 

Mimo niekorzystnej pory, Starówka wypełniła się kibicami Legii, którzy odśpiewali "Sen o Warszawie" oraz najpopularniejsze pieśni naszego klubu. Podziękowali również kluczowym w tym sezonie zawodnikom: Arkadiuszowi Malarzowi, Jarosławowi Niezgodzie, Sebastianowi Szymańskiego, Miro Radoviciowi oraz ulubieńcowi trybun Michałowi Kucharczykowi. Wieczorem legioniści udali się na Galę Ekstraklasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN