Legia Warszawa
vs KuPS Kuopio
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2018-05-10 15:00:00
Newsletter

Moc atrakcji w Sektorze Rodzinnym!

Autor: Jakub Mieżejewski Fot. Janusz Partyka
Podczas meczu z Wisłą Płock na najmłodszych kibiców naszego klubu w sektorze rodzinnym czekało wiele atrakcji. Najnowszą niespodzianką był ''Szpital Pluszowego Misia''. Poza tym na dzieci czekały stałe atrakcje. Udany dzień na Sektorze Rodzinnym zwieńczyła wygrana Legii po niezwykle emocjonującym spotkaniu.

Najważniejszą z nowych atrakcji, która ucieszyła, a także edukowała najmłodszych kibiców, był "Szpital Pluszowego Misia". Studenci medycyny wcielili się w rolę lekarzy i leczyli pluszowe maskotki. Zakładali im bandaże, pobierali krew, robili badania - takie jak USG czy EKG. Wszysto po to, by poprzez zabawę zachęcić dzieci do współpracy z doktorami. Dzieci bardzo chętnie angażowały się akcję, a także przeżywały losy ukochanych maskotek. Należy również podkreślić, że ”Szpital Pluszowego Misia”, to akcja nie tylko promująca służbę zdrowia, ale także zdrowy styl życia. Misie na końcu wizyty w gabinecie zachęcały dzieciaki do zdrowego odżywiania oraz uprawiania sportu.  

 

 

Na najmłodszych fanów naszego klubu czekały również stałe atrakcje, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Przede wszystkim Dom Misia Kazka, w którym na dzieci czekają kolorowanki, kolorowe grafiki oraz skrzynka pocztowa do piłkarzy Legii. Domek jest idealnym miejscem, by spędzić czasu w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek sędziego i boiskowe emocje.

 

 

W czasie meczu z Wisłą Płock, podobnie jak było to podczas wcześniejszych spotkań, mogliśmy oglądać dziecięce buzie umalowane w barwach naszego klubu. To efekty pracy animatorów, którzy w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach malują twarze. W sektorze rodzinnym nie zabrakło również bramek celnościowych oraz konkursu rzutów osobistych, była równiez możliwość zakupu lodów.

 

 

Spotkanie z Wisłą Płock odbyło się w letniej aurze, a na boisku nie zabrakło emocji, które na własne oczy mogli zobaczyć najmłodsi fani Legii. Po ostatnim gwizdku sędziego dzieciaki miały szansę zbić "piątkę" ze swoimi idolami, którzy dziękowali kibicom za wsparcie w tym meczu. Kolejna, a zarazem ostatnia szansa w tym sezonie, aby odwiedzić sektor rodzinny - w niedzielę 13 maja, o godz. 18., podczas meczu z Górnikiem Zabrze. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN