Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-11-08 19:16:00
Newsletter

Nadchodzi kolekcja "Warszawa"!

Autor: Legia Warszawa
Warszawa – miejsce dla nas najważniejsze. Perła w koronie polskich miast, stolica i dom Legii, nierozerwalnie z grodem nad Wisłą związanej. Dlatego dumą przepełnia nas fakt, że najnowsza kolekcja odzieżowa przygotowana przez nas zatytułowana jest właśnie „Warszawa”.

W tej nazwie jest wszystko. Historie piękne i tragiczne, uśmiech i łzy, chwile triumfu i gorycz niewoli, którą miasto Warsa i Sawy znosiło z godnością, nigdy jednak nie zaprzestając walki o wyzwolenie. To specyficzny, osadzony w tradycji język każdej z dzielnic, ale także koloryt, który wnoszą do naszego miasta ci wszyscy, którzy przyjeżdżają tu czasem na chwilę, by zostać na zawsze i tworzyć fantastyczny, wielokulturowy organizm. Warszawa jest syntezą Polski tak pięknie oddaną w „Śnie o Warszawie” niezapomnianego Czesława Niemena, który przed każdym meczem Legii odśpiewywany jest przez dziesiątki tysięcy ludzi zebranych przy Łazienkowskiej 3.

 

– Jedną z najważniejszych dla nas rzeczy jest to, by Legia wyrastała ponad standardowe rozumienie klubu sportowego. Mamy świadomość, że jest to coś znacznie ważniejszego, większego – to porozumienie tysięcy ludzi idących w jednym kierunku, połączonych wspólną ideą. Nowoczesne przywiązanie do tradycji, pamięć, ale i kreacja nowych celów. A utożsamianie się legionistów z tak wyjątkowym miastem, jak Warszawa, oddanie mu, pielęgnowanie jego wyjątkowego klimatu, to dla nas jeden z priorytetów. Ta kolekcja jest naszym hołdem dla miejsca, które każdy z nas nosi głęboko w swoim sercu – mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

 

– „Warszawa” to już czwarta kolekcja odzieżowa przygotowana samodzielnie przez Klub. Głównym założeniem tego projektu było wybicie na pierwszy plan nazwy naszego miasta oraz wplecenie w nią najważniejszych symboli naszego Klubu, takich jak choćby jego nazwa przedstawiona w wersji bezpośrednio nawiązującej do przedwojennego herbu Legii – dodaje Bartosz Jabłoński, Dyrektor Kreatywny Legii Warszawa. – Zależało nam, by wzory były uniwersalne i nieinwazyjne. Z każdą kolejną kolekcją podnosimy jakość wykończenia naszych produktów i nie inaczej jest tym razem. Jakość jest wartością, do której przykładamy szczególną wagę – kontynuuje Jabłoński.

 

Premiera kolekcji „Warszawa” odbędzie się 9 listopada 2016 roku w Legia FanStore na Łazienkowskiej 3, na lotnisku im. Fryderyka Chopina, w Centrum Handlowym M1 Marki oraz w sklepie online (sklep.legia.com).


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

będzie to z kolekcji "lifestyle" ???
mp
2016-11-09 07:57:39
Miejmy nadzieję, że nie będzie żółci (czy jak niektórzy wolą -- złota) i że kolekcja będzie wyłącznie w naszych czterech barwach.

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN