2017-08-11 23:31:00

Nagy: Jestem szczęśliwy z powodu wygranej

Autor: Michał Kacner Fot. Mateusz Kostrzewa
Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, druga już trochę mniej. Na koniec najważniejsze jest, że wygraliśmy 3:1 i zdobyliśmy trzy punkty – mówił po wygranym meczu z Piastem Gliwice Dominik Nagy.

- Mecz nie należał do najłatwiejszych, przede wszystkim z tego powodu, że było bardzo gorąco. Jestem szczęśliwy z powodu wygranej, ostatnio nam się to nie udało więc to było ważne zwycięstwo. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, druga już trochę mniej. Na koniec najważniejsze jest, że wygraliśmy 3:1 i zdobyliśmy trzy punkty.

Tak to jest bardzo ważne zwycięstwo po ostatnich gorszych meczach dzisiejsza wygrana nam dużo daje. Słyszałem, że rok temu na początku była podobna sytuacja, ale na koniec udało nam się zdobyć mistrzostwo. Dlatego jestem spokojny. To prawda, że nie będzie podziału punktów, ale taka jest piłka nie da się cały czas grać dobrze. Czasami zagramy gorszy mecz, to się zdarza. Mam nadzieje, że to będzie punkt zwrotny i zaczniemy grać lepiej.

Jestem szczęśliwy, że udało mi się trafić do bramki. W tych sezonie to moja pierwsza bramka mam nadzieje, że to dopiero początek i będę strzelał częściej. Na początek koncertuję się na odpoczynku, później zaczniemy myśleć o czwartkowym meczu i postaramy się go wygrać, aby mieć dobrą zaliczkę przed drugim meczem.