Legia Warszawa
vs Arka Gdynia
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2013-09-02 08:00:00
Newsletter

Nowa Karta Kibica Legii Warszawa

Autor: Legia Warszawa
Za nami wspaniały sezon 2012/2013, w którym Legia Warszawa zdobyła kolejny raz w historii Klubu podwójną koronę. Z tej okazji dla wszystkich naszych Kibiców przygotowaliśmy mistrzowską Kartę Kibica, która zarówno treścią jak i perłowo-złotym wykończeniem oddaje ostatnie sukcesy Legii i nawiązuje do wspaniałych tradycji Klubu, wszystkich mistrzowskich sezonów, kluczowych postaci tworzących Legię, a także ukazuje, co wpływa na wielkość naszego Klubu.

Wszystko, co powinniście wiedzieć o nowej Karcie Kibica

- Nowa Karta Kibica to nie tylko możliwość łatwego i szybkiego zakupu biletu na mecze Legii - jest ona bowiem również w pełni zintegrowana z systemem karty miejskiej ZTM. Teraz w łatwy i prosty sposób, za pomocą jednej karty, każdy Kibic będzie miał możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej, a także wejściówki na mecz naszego Klubu. Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją ZTM, będzie można więc dojechać na ulicę Łazienkowską 3 oraz wejść na stadion Legii.
 
Nowa Karta Kibica Legii Warszawa to także nowa jakość. Dzięki nowoczesnej technologii druku, wszystkie niezbędne informacje na karcie będą odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem – powiedział Dyrektor Wykonawczy Klubu Jakub Szumielewicz.
 
Rozpoczęcie wymiany starych kart na nowe planowane jest na początku września. Już teraz możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja nowa Karta Kibica Legii Warszawa. O szczegółach dotyczących wymiany kart poinformujemy naszych Kibiców na oficjalnej stronie legia.com oraz na portalu Facebook.

Przy wymianie karty na nową, starej karty nie trzeba oddawać w POK – można ją zostawić na pamiątkę. Wymiana kart spowodowana jest głównie terminem ustawowym przewidzianym na użytkowanie karty. Zdobycie w tym roku mistrzostwa Polski, Pucharu Polski, a także ponad 100 tysięcy kart z nieaktualnym herbem Klubu są doskonała okazją do odświeżenia karty.

Karty Kibica ze starym herbem stracą swoją ważność z dniem 1 lipca 2014 roku. Karty aktualnie wyrabiane w Klubie będą ważne do 31 grudnia 2014 r. Wszyscy Kibice, którzy zdecydują się na wymianę starej karty do końca 2013 roku zapłacą za wymianę tylko 8 zł. Koszt nowej karty dla osób, które będą wyrabiać ją po raz pierwszy – 15 zł.

Zachęcamy wszystkich do wymiany starych kart na nowe i skorzystanie z dodatkowej funkcji, jaką daje karta miejska ZTM.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN