Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2013-09-25 17:12:00
Newsletter

Nowa KK - taniej do końca 2013 roku!

Nową kartę kibica Legii Warszawa posiada już ponad 10 tysięcy Fanów naszego Klubu! Ty też przyjdź do Punktu Obsługi Kibica (POK) i wymień swoją dotychczasową kartę na nową, Mistrzowską Kartę Kibica Legii Warszawa. Tylko do końca grudnia możesz to zrobić za 8 PLN!
Nowa KK - taniej do końca 2013 roku! Nową kartę kibica Legii Warszawa posiada już ponad 10 tysięcy Fanów naszego Klubu! Ty też przyjdź do Punktu Obsługi Kibica (POK) i wymień swoją dotychczasową kartę na nową, Mistrzowską Kartę Kibica Legii Warszawa. Tylko do końca grudnia możesz to zrobić za 8 PLN! Dzięki nowej Karcie Kibica w prosty sposób zakupisz bilet na mecze Legii i wejdziesz na trybuny stadionu. Przyjdź do POK, przedstaw swój dokument ze zdjęciem, wypełnij formularz i stań się posiadaczem nowej Karty Kibica!

Nowa Karta jest w pełni zintegrowana z systemem ZTM, dzięki czemu od teraz w prosty sposób każdy Kibic zakupi wejściówki na mecze Legii Warszawa i bilety komunikacji miejskiej przy pomocy jednej karty!

Karty Kibica ze starym herbem stracą swoją ważność 1 lipca 2014 roku. Obowiązujące obecnie Karty Kibica z aktualnym herbem ważne będą do 31 grudnia 2014 roku. Koszt wyrobienia nowej Mistrzowskiej Karty wynosi 15 zł. Dla Kibiców, którzy posiadają starą kartę, koszt wymiany na nową to 8 zł. Wymiana karty w tej cenie będzie obowiązywała do 31 grudnia 2013 r.

Karty Kibica nie można wymienić lub wyrobić przez Internet. 


Najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące nowej Karty Kibica: 

Czy nadal będzie można bezproblemowo zakupić bilet na starą kartę?

- Tak, nadal można zakupić bilet na starą kartę. Po wymianie na nową, stara karta nie będzie już ważna.

Czy będzie można zatrzymać starą kartę na pamiątkę?

- Tak, starą kartę będzie można zatrzymać na pamiątkę. W momencie wyrobienia nowej, stara karta stanie się nieaktywna.

Swoją drogą, można by pomyśleć np. o bilecie okresowym ZTM, który obowiązywałby tylko w dniach meczów.

- Takie rozwiązanie nie jest w tej chwili możliwe ze względu na przepisy wewnętrzne ZTM.

Czyli dwa w jednym - Karta Kibica i karta miejska. Dobrze rozumiem?

- Tak, na jednej karcie znajduje się Karta Kibica Legii Warszaw oraz karta miejska.

A jak ktoś nie mieszka w Polsce i chce wymienić starą na nową, to co? Dlaczego nie można wyrobić sobie karty przez Internet?

- Ze względu na przepisy GIODO, do wyrobienia i wymiany Karty Kibica niezbędne jest osobiste stawiennictwo w Punkcie Obsługi Kibica.

Mały kamyk... wzór strony tytułowej jest zamknięty i jeśli wymiana ma trwać do grudnia 2014, a Legia zdobędzie mistrza w 2014, to juz na dzień dobry wszyscy ci, którzy po tym fakcie wymienią/wyrobią sobie nową będą ją mieć nieaktualną. Dodatkowo w planach ZTM jest w niedługim czasie wymiana kart na nowsze. Wymiana podyktowana jest lepszym ich zabezpieczeniem (niedawne podrabianie biletów) i wymianą całego systemu kasownikowego. I teraz: Legia zaczyna zmieniać karty na nowe zintegrowane z ZTM, a ZTM jeszcze nie ogłosiło przetargu na nowy system... Kolejna wymiana, słabo?

- W tej chwili nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy i ewentualnie jak będzie zmieniała się grafika karty. Data ważności karty to pięć lat od momentu jej wystawienia. W chwili pojawienia się karty z nową grafiką nie będzie konieczności wymiany karty mistrzowskiej, jeśli jej termin ważności nie zakończył się. Z informacji uzyskanych od ZTM wynika, że nowy system będzie współpracował z Kartą Kibica Legii.


Co ile lat muszę ciągle wymieniać karty? I dlaczego mam za to płacić? I jeszcze data ważności. Rozumiem, że za 4 lata kolejna wymiana kart i znów trzeba będzie płacić?

- Wymiana plastikowych kart jest ustalona odpowiednią ustawą, która reguluje termin ważności karty i nakazuje jej wymianę po upływie określonego terminu.

Czy nowa Karta Kibica będzie zintegrowana systemowo z Kartą Warszawiaka?

- Nie znamy szczegółowych założeń dotyczących Karty Warszawiaka, jak również nie jest nam znany termin jej wprowadzenia przez ZTM.

Czy wymianę karty będzie można zamówić przez Internet? W stylu: płatne przy odbiorze plus koszty przesyłki.

- Ze względu na przepisy GIODO, do wyrobienia i wymiany Karty Kibica niezbędne jest osobiste stawiennictwo w Punkcie Obsługi Kibica. Klub w chwili obecnej sprawdza możliwości prawne pozwalające na wyrobienie Karty Kibica drogą online.

Czy można wyrobić ją na stadionie przed meczem?

- Oczywiście. W dniu meczu Punkt Obsługi Kibica jest standardowo otwarty od godz. 8.00.

 Od kiedy można wyrobić sobie taką kartę?

- Termin rozpoczęcia wymiany Kart Kibica na nowe zostanie podany na legia.com. Dokładamy starań, aby stało się to jeszcze w bieżącym tygodniu.

Dajmy na to, że jutro mogę wymienić kartę. Aczkolwiek jest tak, mam ważną kartę miejską do 26.09.2013. Czy jak wyrobię nową kartę, to czy ważność mojej karty zostanie przeniesiona na nową kartę?

- Nie, trzeba będzie to zrobić osobiście w jednym z punktów ZTM. Legia nie ingeruje w system Karty Miejskiej ZTM. 

 Karta oczywiście bardzo ładna, ale czemu ma obowiązywać tylko do końca 2014 roku?

- Nowa, mistrzowska Karta Kibica Legii Warszawa, będzie miała 5-letni okres ważności. Karta z czarnym herbem traci ważność 1 lipca 2014 r., obecnie wyrabiane karty będą ważne do końca 2014 roku.

 Jestem osobą niepełnoletnią, czyli żeby wyrobić samemu, muszę mieć ze sobą pisemną zgodę rodzica/opiekuna i ksero dowodu rodzica?

- Osoby w wieku pomiędzy 13. a 18. rokiem życia oraz ubezwłasnowolnione częściowo mogą wypełnić, podpisać i złożyć wniosek osobiście, jednak wymagane jest załączenie przez nich do wniosku pisemnej zgody na wydanie Karty Kibica udzielonej przez przedstawiciela ustawowego (rodzica). 

 Robicie zdjęcia na miejscu, czy trzeba przyjść ze swoim? Jak ze swoim, to w elektronicznej wersji czy zwykłej?

- Zdjęcia do kart kibica wyrabiane są na miejscu.

 Posiadam aktualnie starą Kartę Kibica Legii Warszawa, a na niej kupiony karnet na Żyletę. Czy jak wymienię tę Kartę Kibica Legii Warszawa na nową Kartę, to będę miał jej ten sam numer oraz karnet?

- Tak, numer Karty Kibica pozostaje ten sam, a zapisany karnet automatycznie zostaje przypisany do nowej Karty Kibica.

Po co tak naprawdę jest nowa karta kibica?

- Zdobycie w tym roku mistrzostwa Polski, Pucharu Polski, a także ponad 100 tysięcy kart z nieaktualnym herbem Klubu są doskonała okazją do odświeżenia wizerunku karty. Jest to także okazja dla Kibiców, którzy podczas wymiany karty mogą zaktualizować i uzupełnić swoje dane osobowe oraz dane adresowe do kontaktu z Klubem.

 Na wszystkie pytania odpowiedział Piotr Jarek, Kierownik Działu Sprzedaży Biletów.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN