Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-08-09 20:05:00

Nowe stroje meczowe na stulecie Legii!

Autor: Legia Warszawa
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe stroje, w których piłkarze Legii będą walczyć o trofea w nadchodzącym sezonie. Te wyjątkowe komplety zostały przygotowane z myślą o stuleciu najlepszego polskiego Klubu.

Pierwszy zestaw, w którym Legia będzie rozgrywała wszystkie mecze przy Łazienkowskiej, składa się z białej koszulki z ukośną, czarną szarfą, białych spodenek ze złotym herbem i białych getrów z czarnym poziomym pasem, w który wpisany jest historyczny skrót „CWKS”. Koszulka z pierwszego kompletu wzorowana jest na strojach z 1916 roku, czyli tych, w których pierwsze swoje mecze rozgrywała drużyna Legionowa.

  

Drugi komplet, w którym „Wojskowi” będą toczyć wszystkie wyjazdowe boje, charakteryzuje rzadko spotykana na piłkarskich arenach wojskowa zieleń. Koszulka, podobnie jak ta z pierwszego zestawu, posiada czarną, ukośną szarfę. Całość dopełniają zielone spodenki z herbem naszego Klubu oraz zielone getry z czarnym pasem i złotymi literami „CWKS”.

 

Oba komplety nawiązują do historii i tradycji naszego Klubu oraz zostały zaprezentowane na spotkaniu przedstawicieli Zarządu Legii Warszawa z Pułkownikami - kibicami zarejestrowanymi w programie lojalnościowym Legiony, którzy byli na każdym meczu na stadionie przy Łazienkowskiej.

 

 

- Zależało nam, żeby poza odniesieniami do strojów sprzed stu lat, podkreślić wojskowe korzenie warszawskiej Legii. Stąd kolor drugiego kompletu i napisy „CWKS” na getrach - mówi Bartosz Jabłoński, Dyrektor Kreatywny Legii Warszawa.

 

Na obydwu koszulkach na sercu znajduje się klasyczna czarna eLka ze złotą gwiazdką, ale kolejną nowością jest element, który znajduje się pod nią. To haftowany złotą nicią logotyp stulecia Legii Warszawa składający się z dat 1916 oraz 2016 połączonych ukośnym pasem. Będzie on wyróżniał wszystkie projekty związane z tym wyjątkowym dla całego Klubu okresem.

 

 

 

- Logotyp stulecia to czysta forma, w której każdy element ma znaczenie. Nie chcieliśmy dodawać niepotrzebnych ozdobników. Staraliśmy się również uniknąć liczby 100, ponieważ nie charakteryzuje ona warszawskiej Legii w tak bezpośredni sposób, jak data 1916. Ukośny pas w logotypie znajdującym się na koszulkach meczowych jest złoty, co ma podkreślić wyjątkowość miejsca, w którym jest umieszczony, i jeszcze bardziej uszlachetnić stroje meczowe. Jednak na większości kreacji związanych z obchodami stulecia ukośny pas będzie czarny, tak jak na koszulkach z 1916 roku i w drugim najdłużej używanym przez Legię herbie - dodaje Bartosz Jabłoński.

 

Warto wspomnieć o koszulkach treningowych, które również będą wojskowo-zielone, a na sercu będzie się znajdowała żakardowa eLka, identyczna jak na koszulkach meczowych.

 

 

 

- Jesteśmy przepełnieni dumą, iż w okresie przypadającym na stulecie Klubu nasza drużyna będzie grała w koszulkach nawiązujących do tych, w jakich występowała pierwsza drużyna Legii Warszawa. Mam nadzieję, że większość kibiców zademonstruje swoją kibicowską gotowość do walki, zakładając koszulki z szarfą podczas meczów, jakie Legia rozegra w nadchodzącym sezonie. Pragnę podziękować w imieniu Klubu naszemu partnerowi - firmie Adidas - za wykazanie się dużą dozą elastyczności i zrozumienia przy projektowaniu nowej kolekcji związanej ze stuleciem Klubu - mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

 

- Jestem przekonany, że czarna szarfa umieszczona na koszulkach naszej drużyny będzie nie tylko symbolem nawiązującym do historii Klubu, lecz stanie się także symbolem jej wielkich zwycięstw i momentów chwały w nadchodzących sezonach - dodaje.

 

- Bardzo się cieszymy, że w tym niezwykle ważnym momencie, jakim jest nadchodzące stulecie Legii Warszawa, udało nam się wspólnie stworzyć wyjątkowy projekt strojów meczowych, który tak mocno nawiązuje do tej pięknej rocznicy. Determinacja Klubu, aby cała kolekcja była naprawdę szczególna, była również dla nas dodatkową mobilizacją, by szukać nowych możliwości i zdecydowanie wyjść ponad standard. Prace nad kolekcją rozpoczęły się już dwa lata temu i dzięki zaangażowaniu Klubu udało się stworzyć coś, z czego możemy być dumni. Jestem przekonany, że nowe stroje, tak mocno osadzone w pięknej tradycji i historii Legii Warszawa, będą dla zawodników kolejnym atutem w walce o Mistrzostwo Polski. Pierwsze reakcje piłkarzy są entuzjastyczne, dlatego jestem głęboko przekonany, że podobne będą odczucia kibiców. Wierzę, że stworzyliśmy wspólnie coś naprawdę wyjątkowego - mówi Krzysztof Łuczakowski, Sports Marketing Manager od Adidas Poland. 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że w nowych strojach piłkarze Legii odniosą wiele wspaniałych zwycięstw, a Mistrz Polski powróci na Łazienkowską!

 

Nowa kolekcja strojów meczowych jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepie internetowym, a w sklepie stacjonarnym Legii Warszawa będzie ją można dostać po zakończeniu jego remontu, czyli od 9 lipca. Cena koszulki meczowej to 249 złotych. Posiadacze karnetów kupią ją z 10-procentową zniżką, a wszyscy, którzy zamówią koszulkę w okresie przedsprzedaży (1-9 lipca) wykonanie numeru i nazwiska na plecach otrzymają za darmo.

 

Wprowadzeniu kolekcji towarzyszy największa w historii Klubu kampania reklamowa, która startuje 1-go lipca i potrwa do końca roku. Obejmuje między innymi warszawskie kina: Multikino oraz Kinotekę, w których spot reklamowy emitowany będzie przed każdym filmem. Obejrzą go przy okazji transmisji meczów Legii także telewidzowie stacji nc+. 

 

Kampania będzie także promowała koszulkę na ulicach Warszawy. W lipcu i sierpniu ozdobi ona 200 przystanków komunikacji miejskiej, ponad 40 billboardów, 120 lokalizacji wyklejania plakatów i ekrany LED w kluczowych punktach miasta, takich jak Rondo Dmowskiego, czy perony linii metra. 

 

Największe wrażenie na mieszkańcach i podróżnych zrobi jednak trójstronna reklama wielkopowierzchniowa na budynku Dworca Zachodniego, który w trakcie wakacji obsługuje setki tysięcy podróżnych przemieszczających się koleją i autokarami, oraz widoczny jest z odległości kilku kilometrów. 

 

Kampania przebiega pod hasłem "Gotowi do walki", co odzwierciedla nastawienie całego Klubu przed rozpoczęciem nowego sezonu. Jej twarzą jest Jakub Rzeźniczak, kapitan drużyny i zawodnik o ogromnej woli walki, etyce ciężkiej pracy i ambicji.

 

- Chcemy aby w obliczu nadchodzącego stulecia, wszyscy dla których Legia jest znaczącą wartością w życiu, pokazali jedność we wspólnej walce o nowe cele poprzez obecność na meczach drużyny. Jesteśmy gotowi do walki, zjednoczeni miłością do Klubu i Warszawy, zjednoczeni pasją, tradycją a także symbolami znajdującymi się na strojach meczowych - kończy Jakub Szumielewicz.

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

maik
maik
Podporucznik
2015-06-30 20:38:08
Koszulki fajne, robią wrażenie. Tylko szkoda, że spodenki nie są czarne jak to tradycyjnie przez lata mieliśmy.
maik jeżeli chcesz mówić o tradycji to jeszcze raz spójrz na archiwalne zdjęcie a potem zastanów się co piszesz.
STROJE SUPER. Japa się cieszyła jak je oglądaliśmy, teraz nie wypada nie zdobyć MISTRZA.
piko79
2015-06-30 21:55:20
a czy w przedsprzedaży obowiązuje zniżka dla karneciarzy?
Gazunek
2015-06-30 23:19:03
Ale w FANSTORE normalnie dolicza do ceny koszulki cene nadruku. :/
Już godzina 1:30 dnia 1 lipca 2015 roku (właśnie zaczął się 2 półfinał Copa America), a do ceny koszulki doliczane jest 50 PLN za nadruk!!!! A podobno w przedsprzedaży od 1 do 9 lipca nadruk za free!!! Tak, czy siak, koszulka wyjazdowa zostanie zamówiona!!!
PRAWYatak82
2015-07-01 07:37:20
Proszę o informację o kupnie koszulki meczowej w przedsprzedaży. Dlaczego na chwilę obecną nadruk kosztuje 50 złotych? Jestem karneciarzem, co ze zniżką?
Marcin86
2015-07-01 09:45:33
Szanowna Redakcjo, przyłączam się do pytań przedmówców odnośnie naliczenia zniżek - czy pojawią się one w momencie przejścia do "zamówienia z obowiązkiem zapłaty"? Kiedy zostanę zidentyfikowany jako posiadacz karnetu?
adrianoczerentano
adrianoczerentano
2015-07-01 11:08:27
Z info na twitterze - "juz zgłosiliśmy i poprawią - promocja bedzie" także cierpliwie musimy poczekać.
Redakcja
Redakcja
2015-07-01 11:20:24
Do 9 lipca nadruk na koszulce w przedsprzedaży online jest za darmo - USŁUGA ZOSTAŁA JUŻ URUCHOMIONA.
Redakcja
Redakcja
2015-07-01 11:34:03
Informacja dla posiadaczy karnetów, którzy chcą nabyć koszulkę w przedsprzedaży: każdy posiadacz karnetu, który chce nabyć koszulkę w przedsprzedaży z 10-procentową zniżką oraz otrzymać nadruk na koszulce za darmo (usługa ważna do 9 lipca), proszony jest o wysłanie e-maila na adres sklep.lazienkowska@legia.pl. W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz numer karty kibica - w zamian otrzymają Państwo kod rabatowy, który należy wpisać w okienku rabatowym w online (sklep.legia.com).
maik
maik
Podporucznik
2015-07-02 10:19:31
@Shady - zdjęcie widziałem... co nie zmienia faktu, że dla mnie od lat 70-tych kiedy chodzę na Ł3 - Legia w Warszawie równa się białe koszulki - czarne spodenki. Może jestem tradycjonalistą, ale dla mnie to tradycja.
( Mam nadzieję, że większość kibiców zademonstruje swoją kibicowską gotowość do walki, zakładając koszulki z szarfą podczas meczów, jakie Legia rozegra w nadchodzącym sezonie........mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.) Dokładnie Panie Jakubie, ja tak zrobię, bo kupie ją za 174,30 zł, dwóch moich synów dostanie je po 224,10, co daje mi 622,50 z mojej kasy, ale co zrobi cała reszta kibiców chcąca wykazać kibicowską gotowość, ale nie mająca kasy ? Poprosimy o edycję specjalna koszulki za 40-50 zł dostępną dla wszystkich, aby Łazienkowska 3 była zmotywowana poprzecznymi pasami, do walki o mistrzostwo.
BADek
Podporucznik
2015-07-05 03:07:11
A co z odbiorem nagród z legionów?
endryu72
Szeregowiec
2015-07-07 13:41:41
proszę o pomoc, chciałbym zamówić koszulkę meczową, ale nie wiem jaki rozmiar będzie dla mnie dobry, mam 182 cm wzrostu i 80 kg wagi, jaki rozmiar koszulki mam zamówić, tak bez mierzenia to ciężko zdecydować...
Andrus
Podporucznik
2015-07-14 11:31:33
Szkoda tylko, że klub sobie nie radzi z dystrybują koszulek zamówinych w przedsprzedaży. Zamówienie złożyłem 02.07, do dziś koszulka nie została wysłana i nie wiadomo czy ją otrzymam przed czwartkowym meczem! A przecież po to ją kupiłem w przedsprzedaży aby ją mieć od pierwszego spotkania na Ł3!! #BergOut!
(03.07) Zamówienie w przedsprzedaży złożone i opłacone 2 tygodnie temu . (13.07) Poniedziałkowa odpowiedź, na zapytanie o możliwość odbioru zamówienia przed meczem z Botosani (16.07) : "Niestety zamówienia z wybraną opcją nadruku przekazane zostały najpierw do firmy zewnętrznej, która wykonuje nadruki. Gotowe koszulki będą do nas dojeżdżały partiami od jutra. Kiedy towar zostanie przygotowany do odbioru, poinformujemy Pana mailowo. Przepraszamy za opóźnienia. Pozdrawiamy, Personel Sklepu Legii Warszawa" (17.07) Tydzień po otwarciu sklepu nadal brak wiadomości z potwierdzeniem możliwości odbioru zamówienia. Trochę słaby taki marketing. Mam nadzieję, że wyrobią się z tymi wszystkim przedsprzedażowymi zamówieniami do kolejnego meczu na Ł3 (26.07).. ;)

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN