Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-02-09 17:00:00
Newsletter

OSHEE nowym sponsorem Legii Warszawa

Autor: Legia Warszawa Fot. Mateusz Kostrzewa
Firma OSHEE została Oficjalnym Dostawcą Produktów Funkcjonalnych Legii Warszawa, piłkarskiej Akademii Legii oraz Legia Soccer Schools. Produktów marki używać będzie pierwsza drużyna Legii, dodatkowo logo OSHEE pojawi się na koszulkach wszystkich roczników młodzieżowych Klubu. Kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2018 roku.

Marka OSHEE, której głównym założeniem jest promowanie aktywnego trybu życia, konsekwentnie realizuje swoją strategię, w którą idealnie wpisuje się sponsoring sportowy. Kolejnym klubem, z którym firma podpisała kontrakt, jest Legia Warszawa – mistrz Polski i uczestnik piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA. Jednym z filarów współpracy będzie szeroki zakres działań marki OSHEE w szkółkach piłkarskich Legii dla dzieci. OSHEE jest pierwszym sponsorem, który świadomie zdecydował się na poważne wejście w młodzieżową piłkę Legii Warszawa. 

 

 

Akademia Piłkarska Legii Warszawa jest wyjątkowym projektem w skali kraju, który ma na celu kompleksowe wyszkolenie przyszłego pokolenia polskich piłkarzy – lepszych, ambitniejszych i bardziej świadomych wyzwań, jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika. Z kolei celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie, poprzez budowanie sieci szkółek piłkarskich w całej Polsce. 

 

- Młodzież jest przyszłością naszego Klubu, na jej wychowaniu chcemy zbudować solidny fundament rozwoju Legii. Cieszę się, że udało nam się pozyskać sponsora, który identyczną wizję wpisuje w swoją działalność marketingową. Od dawna staramy się, by naszemu Klubowi towarzyszyli partnerzy, którzy w swoich dziedzinach są absolutnymi liderami. Marka OSHEE odpowiedzialna jest za produkty, których przedstawiać nie trzeba, a dodatkowo przyświeca jej cel dokładnie pokrywający się z tym, co i dla nas jest niezwykle istotne: sport jako sposób na życie i element harmonijnego rozwoju młodych ludzi, którzy pewnego dnia będą mieli szansę zasilić szeregi seniorskiej drużyny walczącej o najwyższe cele w kraju, jak i poza jego granicami - dodaje Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu warszawskiej Legii.

 

Ważnym punktem współpracy z Legią będzie również nawiązanie aktywnej współpracy z Fundacją Legii.  Dodatkowo marka będzie obecna podczas wybranych spotkań meczowych, produkty dostępne będą w wybranych punktach sprzedaży Legii.

 

 

Biuro prasowe OSHEE:

Magdalena Bajer

m.bajer@tailorbaker.com.pl

media@oshee.eu

Tel. kom: +48 570 878 838

 

OSHEE jest liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. W jej portfolio znajdują się napoje izotoniczne, wody funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych, a także produkty spożywcze, takie jak batony i ciastka zbożowe czy cukierki z witaminami. Marka inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej oraz prowadzenia zdrowego stylu życia. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na trzech kontynentach. Na rynku polskim produkty dostępne są we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów oraz supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego.

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN