Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-02-26 11:49:00
Newsletter

Ostatnia szansa na zakup karnetu na rundę rewanżową

Autor: Legia Warszawa
Ostatnia szansa na zakup karnetu na rundę rewanżową! Już dzisiaj zapewnij sobie możliwość nabycia pakietu na mecze rundy finałowej, a także karnetu na sezon 15/16 w dużo niższej cenie! Dołącz do kibiców, którzy na każdym meczu swoim dopingiem pomagają naszej drużynie w osiąganiu sukcesów i pomóż w walce o obronę mistrzowskiego tytułu!

KUP KARNET NA RUNDĘ REWANŻOWĄ JUŻ TERAZ 


Kupując karnet na rundę rewanżową sezonu 2014/2015 zapewniasz sobie:
- pierwszeństwo w zakupie biletów oraz niższe ceny biletów na mecze Ligi Europy,
- pierwszeństwo w zakupie karnetu na swoje miejsce na rundę mistrzowską,
- niższą cenę karnetu na rundę mistrzowską w stosunku do osób nie posiadających karnetu,
- pierwszeństwo w zakupie karnetu na kolejny sezon 2015/2016,
- niższą cenę karnetu na rundę rewanżową o 18% w stosunku do osób kupujących pojedyncze bilety,
- mecz ćwierćfinału PP ze Śląskiem Wrocław w cenie karnetu,
- zniżkę 10% w Legia FanStore,
- możliwość zakupu miejsca parkingowego na stadionie Legii.

 

SPRAWDŹ TAKŻE OFERTĘ NA KARNETY VIP
W STREFACH SILVER i GOLD


Sprawdź jakie oszczędności możesz uzyskać, kupując karnet na rundę rewanżową:
Począwszy od tej rundy dla osób kupujących karnet na trybuny wschodnią, południową lub sektor rodzinny, udostępniamy możliwość wykupienia abonamentu parkingowego na terenie stadionu. Osoby zdecydowane na zakup miejsca parkingowego zapraszamy do kas Klubu, gdzie będzie można odebrać bilet parkingowy. Pracownik POK przekaże również dokładną informację dotyczącą parkowania samochodu i wejścia na stadion w dniu meczu. Koszt biletu parkingowego obowiązującego na mecze Legii do końca rundy zasadniczej sezonu 2014/2015 wynosi 100 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dodatkową atrakcją dla kibiców siedzących na trybunie wschodniej, będzie specjalny namiot, w którym podczas meczów Legii będzie można zakupić napoje i posiłki serwowane przez Restaurację Belvedere. Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą otwarcia tego miejsca, które miało miejsce podczas meczu z Metalistem Charków w meczu Ligi Europejskiej.

 

Poniżej przedstawiamy podział sektorów wraz z cenami karnetów i biletów w rundzie rewanżowej sezonu 2014/2015.

Sprzedaż karnetów w systemie online rozpocznie się w piątek 9 stycznia o godz. 11:00. Karnety w systemie online można będzie zakupić poprzez Strefę Kibica logując się pod stałym adresem. Szczegóły dotyczące zakupu biletów poprzez Strefę Kibica można znaleźć na naszej oficjalnej stronie. Karnety mogą zakupić wyłącznie Kibice posiadający nowe Karty Kibica z wbudowanym mikroprocesorem wyrabiane od 1 lipca 2012 r.

Każdy Kibic, który zakupi bilet w systemie online i poda prawidłowy adres e-mail otrzyma potwierdzenie jego zakupu. Zalecamy wydrukowanie potwierdzenia zakupu biletu lub zapisanie sektora, rzędu i miejsca w celu ich łatwiejszej lokalizacji na stadionie. Przy zakupie biletu w systemie online wejście na stadion wyłącznie na podstawie karty kibica.


Sprzedaż karnetów w kasach Klubu rozpocznie się 9 stycznia o godz. 11:00 i będzie prowadzona w godzinach otwarcia kas.

 

Kasy Klubu i POK czynne są w następujących terminach:

poniedziałek – piątek w godz. 11.00 – 19.00,

soboty w godz. 10.00 – 17.00

niedziele w godz. 11.00 – 15.00

 

W kasach POK za zakupione karnety można płacić gotówką lub kartą płatniczą. W systemie online za zakupione karnety można dokonał płatności za pomocą jednego z dostępnych banków lub kartą płatniczą.


Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej. Dla tych dzieci nie jest wymagana karta kibica.

Wszystkie osoby uczące się, które w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację (szkolną lub studencką) i nie ukończyły 26 lat, mogą zakupić bilet ULGOWY.

Seniorzy, którzy w dniu zakupu biletu ukończyli 60 lat, mogą zakupić bilet ULGOWY.

Przyjdź do kas przy ul. Łazienkowskiej 3 lub zajrzyj do Strefy Kibica i wybierz najlepsze dla siebie miejsce na stadionie. Nie zapomnij powiadomić o tym swoich bliskich, kolegów i znajomych.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Sprzedaży Karnetów, który dostępny jest na oficjalnej stronie Klubu.

Kibiców, którzy nie posiadają jeszcze Karty Kibica, zapraszamy do siedziby naszego Klubu. Koszt wyrobienia Mistrzowskiej Karty Kibica, wymiana starej karty na nową, a także wyrobienie duplikatu, wynosi 15 zł. Karty są wyrabiane w Punkcie Obsługi Kibica (POK) w budynku Klubu – wejście od ul. Łazienkowskiej 3. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00 w soboty w godz. 10.00 – 17.00 oraz w niedziele w godz. 11.00 – 15.00. Karty wyrabiane są również w dniu meczu.

 

UWAGA! Karty Kibica ze starym herbem, tzw. „trumną”, straciły swoją ważność 30 czerwca 2014 r. Sprawdź czy masz aktualną kartę umożliwiającą wejście na mecze Legii w sezonie 2014/2015.


Do wyrobienia karty potrzebny jest dowód osobisty. W przypadku dzieci legitymacja szkolna, kserokopia dowodu osobistego jednego z rodziców (opiekunów) oraz nr PESEL. Szczegółowa procedura wyrabiania kart kibica znajduje się na naszej oficjalnej stronie.

Osoby, które chciałyby skorzystać z opcji wyrobienia Karty Kibica w systemie online i osobistego odbioru w POK zapraszamy do zapoznania się Regulaminem Składania Wniosków Online do Kart Kibica, a także z Instrukcją Składania Wniosków Online do Kart Kibica.
Kartę Kibica w systemie online można wyrobić pod tym adresem.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN