Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-09-26 11:15:00
Newsletter

Otwarcie Legia Soccer Schools w Kozienicach

Fot. Janusz Partyka
Liczba lokalizacji szkółek piłkarskich Legia Soccer Schools rośnie w błyskawicznym tempie. We wrześniu swoją działalność zainaugurowaliśmy m.in. w Chełmie oraz Bartoszycach, a w sobotę wystartowaliśmy w Kozienicach!

 

Zapisz swoje dziecko do Legii Warszawa - KLIKNIJ TUTAJ!

 

W sobotnie popołudnie najmłodsi bohaterowie premierowego treningu pojawili się wraz ze swoimi opiekunami na Stadionie Miejskim w Kozienicach. Mali legioniści nie przejmowali się niesprzyjającą aurą i z utęsknieniem wyczekiwali na początek zajęć, wszyscy ubrani w najnowsze zestawy strojów Legii Warszawa.

 

 

Zanim najmłodsi mogli rozpocząć wyczekiwany trening, odbyła się krótka ceremonia otwarcia, która poprzedzona została odegraniem Hymnu naszego Klubu - "Snu o Warszawie" w czasie którego dzieci z enegrią wybiegły na murawę Stadionu Miejskiego. W uroczystym otwarciu uczestniczyli Burmistrz dr inż. Tomasz Śmietanka, pani Wiceburmistrz Małgorzata Bebelska, Dyrektor naszej szkoły Tomasz Trela, Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Prawda i przedstawiciele Legii Warszawa - Adam Orlikowski oraz Marcin Harasimowicz.

 

 

Trening prowadzony był jednocześnie na czterech wydzielonych boiskach, a w zajęciach wzięło udział prawie 60 legionistek i legionistów! Podczas zajęć koordynator sportowy Przedszkoli piłkarskich Adam Kubas tłumaczył zebranym konspekt prowadzony podczas zajęć oraz założenia sportowe, jakie będziemy realizować podczas całego roku treningów.

 

Po zajęciach wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia a po nim pięć par rodzic-dziecko otrzymało szansę wygrania oryginalnej koszulki meczowej Legii w konkursie, który standardowo kończy każdy premierowy trening. Kolejne spotkanie na boisku już za tydzień - zapraszamy!

 

 

Zajęcia w Kozienicach będą odbywać się w soboty na boisku i hali sportowej zlokalizowanej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Kozienicach (ul. Nowy Świat 24) w godzinach od 10:00 do 11:00 oraz od 11:00 do 12:00. Koszt zajęć to 130 zł/miesięcznie + opłata rejestracyjna 199 zł. Każde dziecko w ramach tej kwoty otrzyma oryginalny zestaw Legii Warszawa marki adidas (koszulka, spodenki, skarpety) w modelu na sezon 2017/19. Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie: www.kozienice.legiasoccerschools.pl.

 

 

Materiał video z otwarcia szkół Legii w Kozienicach już wkrótce na naszych stronach.

 

Pełna galeria zdjęć z otwarcia LSS w Kozienicach znajduje się TUTAJ. Fot. Janusz Partyka

 

Zapisz swoje dziecko do Legii Warszawa - KLIKNIJ TUTAJ!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN