Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-07-29 14:45:00
Newsletter

Pierwszy turnus obozów piłkarskich LSS za nami

Autor: Jakub Mieżejewski Fot. Jacek Prondzynski, Janusz Partyka, Mateusz Kostrzewa
Przy Łazienkowskiej zakończył się dziś pierwszy turnus Letnich Obozów Piłkarskich Legia Soccer Schools. W czasie całego tygodnia trwania obozu, oprócz licznych aktywności, młodzi uczestnicy mieli także okazję poznać jak funkcjonuje Legia Warszawa od środka.

Na początku tygodnia kilkudziesięciosoobowa grupa dzieci rozpoczęła pierwszy turnus Letnich Obozów Piłkarskich Legia Soccer Schools. Młodzi uczestnicy tego dnia mieli okazję zwiedzić muzeum naszego klubu, poznać historię Legii Warszawa, a także wziąć udział w specjalnych zajęciach pt. "Dzień meczowy na Legii okiem dziennikarza sportowego".

 

 

Uczestnicy pierwszego turnusu obozu LSS wzięli udział w wielu aktywnościach sportowo-edykacyjnych. W piątek mieli także okazję powitać piłkarzy naszego Klubu przed rozpoczęciem treningu, co było dla nich nie lata frajdą. Najmłodsi utworzyli specjalny szpaler, a zawodnicy wchodząc na murawę przybijali im piątki. Największe zainteresowanie wzbudził Michał Pazdan, Miroslav Radović oraz szkoleniowiec Jacek Magiera.

 


Dzieci wzięły także udział w zajęciach edukacyjno-rozwojowych, takich jak: zajęcia na pływalni, gry i zabawy ale także wykłady na temat zdrowego żywienia. Wszystko po to, by w przystępny sposób uświadomić najmłodszych, jak istotną rolę odgrywają zdrowe nawyki żywieniowe, czy odnowa biologiczna. Grupy odbyły także w tygodniu wycieczkę do Muzeum Wojska Polskiego, skąd wyniosły dużo cennej wiedzy i doświadczeń.

Jednak najważniejszym punktem obozów są zajęcia piłkarskie prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, których zadaniem jest rozwój podstawowych umiejętności techniczno-taktycznych. 

 

 

Obozy Piłkarskie Legia Soccer Schools są skierowane dla dzieci urodzonych w latach 2002-2011. Uczestnicy obozu otrzymają specjalne certyfikaty, gadżety oraz zaproszenie (wraz z opiekunem) na jeden z meczów Legii Warszawa. Kolejne turnusy przed nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN