Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-03-31 20:30:00
Newsletter

Prawda ekranu: Ekslegioniści z Lechii powitani w domu (video)

Autor: Krystian Grzelak Fot. Jacek Prondzynski
Już w sobotę, przy pełnych trybunach, Legia Warszawa podejmie Lechię Gdańsk. W październiku 2014 roku zespół z Trójmiasta przyjechał na mecz do stolicy, a w ekipie Lechii występowało wówczas dwóch ekslegionistów.

Mowa o Danielu Łukasiku i Arielu Borysiuku, który od początku 2016 roku... znów jest piłkarzem ''wojskowych''. Byli gracze naszej drużyny zostali gorąco przyjęci przez kibiców i dawnych kolegów, a na telebimie wyświetlono przygotowaną specjalnie na tę okazję grafikę.

 

W ramach cyklu ''Prawda ekranu'' prezentujemy materiał video, przypominający tamto wydarzenie. Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 1:0. Nie mamy nic przeciwko temu, by i tym razem trzy punkty zostały przy Łazienkowskiej!

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN