2018-03-04 21:12:00

Radość w szatni po Lechu

Autor: LW Fot. Mateusz Kostrzewa
Bramka ''Kuchego'' w końcówce i emocje do ostatniego gwizdka. To był prawdziwy ligowy szlagier, jaki oczekiwaliśmy. Ostatecznie wygrali legioniści, bo jak powiedział sam Romeo Jozak, to ''drużyna zwycięzców''. Zapraszamy na wideo z szatni po dzisiejszym meczu.

2018-03-04 23:43:02
Toudi masz rację. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu powiedzmy ok. W drugiej dalej powinniśmy cisnąć rywala i nie dać mu się zorganizować. Zamiast tego cofnęliśmy się i zaczęły się problemy. Hama, dziś mało produktywny. Rado, cały czas to nie ten sam piłkarz i widoczny jest brak szybkości. A Jarek Niezgoda nic nie zrobi bez dobrych podań. Remy świetny, ale to piłkarz głównie defensywny i przechwytujący piłki. BRAKUJE nam ofensywnego i kreatywnego pomocnika co będzie ciągnął grę do przodu i rozdzielał piłki. Dziś skończyło się szczęśliwie dla Nas, ale czy o to chodzi? Czy z taką grą zdobędziemy Mistrza? Śmiem wątpić, ale oby Bóg dał. Byłem na meczu i wiem, że to nadal nie to ............. .
JU1916
Porucznik
2018-03-05 00:36:18
Dzisiaj Romeo musiał zagrać inaczej (wiadome absencje). Niestety, zawiodła skuteczność. Przecież już do przerwy powinno być 2:0, a tuz po przerwie 3:0 (kolejne dwie setki). Dobrze, że dopisało nam szczęście przy karnym (frajer Kostewycz), ale wolałbym, by takie mecze rozstrzygać wcześniej i przekonująco, bez nerwów w końcówce. @Wiktor: Antolic i Mąka poradzą sobie z rozegraniem, ale muszą mieć obok gościa czyszczącego wszystko w defensywie (Philipps, ewentualnie Remy). Zobaczymy też na co stać Cafu i Mauricio (choć ten raczej na stoperze). Myślę, że możliwości są różnorakie i że będzie dobrze.
Kibic z dala
Porucznik
2018-03-05 11:04:49
Mam pytanie za co wstyd..? Za wygraną, daj spokój. Polecam trochę historii, styl gry i wygrane mistrzostwo np. za trenera Okuki... Zwycięzców się nie ocenia, jestem pewien, że z meczu na mecz będzie lepiej. Może nie zauważyłeś, ale dłuższymi momentami grają przez środek a nie dzida to przodu i może ktoś coś z tego zrobi? Jak zaczęli tak grać w 2giej połowie to było słabo. Arek niestety nie ma dobrego wznowienia, znów za dużo start przy rozpoczęciu.
Toudi
Toudi
2018-03-05 11:22:08
za co wstyd ? nie za wygraną, chociaż to dyskusyjne. wstyd za styl, wstyd za zmarnowane sytuacje. można było spotkanie zakończyć 3:0 do przerwy a nie nerwówką do końca i nie ma co ukrywać bardzo kontrowersyjnym karnym. co z tego że gramy milionami podań w środku jak nic z tego nie wynika. z przodu tylko Eduardo, Rado cieniutki, Hama tak samo. może będzie lepiej.
smycz73
smycz73
Starszy żołnierz
2018-03-05 14:56:03
a ja się nie zgodzę z kolegami co do kilku spraw. Przede wszystkim Rado - akurat w tym meczy był bardzo dobrze dysponowany. wiadomo ze to nie Rado sprzed trzech lat ale mało strat, trzymał piłkę, działały nawet stare dobre zwody balansem ciała. Gdyby weszła mu ta super wywalczona główka to było by po temacie. kolejna sprawa - środek pola - pamiętajcie że nie grał Antolic, który nie bez przyczyny załapywał się do jedenastek kilku kolejek w których grał. To jest nasz lider i rozdzielacz w środku. Do tego Philips, który także nie grał a też jest wzmocnieniem. Nie widzę tu jakiegoś powodu do płaczu zwłaszcza że jest jeszcze nie sprawdzony Cafu, tylko wyjdźmy z tej głupiej czerwonej kartki i jesteśmy w domu... Po kolejne, ta drużyna wreszcie została rzeczywiście wzmocniona w przerwie. To za moment zacznie funkcjonować jak trzeba i wtedy nikt nie fiknie w tej lidze. Jestem dobrej myśli. A szczęście też czasem potrzebne...patrz karny :)
zaggy
2018-03-05 20:45:23
A propos wyjścia z czerwonej kartki - czy Antolic pauzuje jeszcze tylko z Lechią czy dostał wyższą karę od komisji ligi? Bo widać jak bardzo go brakuje w środku. Dlatego z Lechią fajerwerków nie ma co się spodziewać. Tym bardziej, że już staje się tradycją, że przeciwnicy zmieniają trenera akurat przed meczem z Legią... Szkoda, że nie potrzymali jeszcze tego Owena z tydzień - ze Stokowcem jako nową miotłą będzie nam ze 3x trudniej