Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-09-26 10:30:00
Newsletter

Sektor rodzinny na meczu z Lechią

Autor: Kacper Ruszczak Fot. Damian Kujawa
W czwartek, podczas meczu 1/8 finału Pucharu Polski Legia - Lechia Gdańsk, na sektorze rodzinnym przy #Ł3, dzięki współpracy Klubu z Citi Handlowy, najmłodsi kibice naszej drużyny mogli przybić piątki i zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami Wojskowych: Tomaszem Jodłowcem, Ondrejem Dudą, Pablo Dyego i Branimirem Galiciem.

Legioniści cierpliwie pozowali do zdjęć z kibicami i rozdawali im autografy. W czwartek w sektorze rodzinnym pojawili się Tomasz Jodłowiec i Ondrej Duda, którzy w związku z kontuzjami nie znaleźli się w kadrze meczowej oraz Pablo Dyego, który dzień wcześniej wystąpił w spotkaniu rezerw z Łódzkim Klubem Sportowym.

 

Kibice po raz pierwszy mieli też okazję spotkać się z Branimirem Galiciem, dwudziestoletnim zawodnikiem, który w tym tygodniu podpisał kontrakt z Legią i na początku swojej przygody z naszym Klubem ma występować w drugiej drużynie.

 

Obecności piłkarzy na sektorze rodzinnym towarzyszyło jak zawsze duże zainteresowanie szczególnie najmłodszych kibiców, dla których zdjęcie z piłkarskimi idolami lub zdobycie ich autografu i przybicie piątki to wspaniałe i niezapomniane przeżycie. Partnerem czwartkowych atrakcji na Sektorze Rodzinnym był Citi Handlowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN