2019-03-18 13:24:00

Tenis: Dwa srebrne medale Kacpra Żuka w HMP U23

Autor: LW
Dwa srebrne medale wywalczył tenisista Legii Kacper Żuk, podczas Halowych Mistrzostw Polski U23, które odbyły się w Bytomiu.

Legionista w singlu pokonał czterech rywali, a w finale musiał oddać mecz z Piotrem Matuszewskim walkowerem ze względu na wyjazd turniejowy do Egiptu. Przeciwnik niestety nie chciał rozegrać finału dzień wcześniej. Zwycięzca turnieju otrzymał dziką kartę do turniejów ITF World Tennis Tour rozgrywanych w tym sezonie w naszym kraju. Żuk w parze z Matuszewskim dotarli do finału, gdzie po niezwykle zaciętym spotkaniu przegrali z parą Mikuła/Wójcik 6-7(6), 7-5, 8-10.